هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قلی زاده در نطق میان دستور:

اروپا تضامین برجامی را به ایران ارائه کند

سرویس صحن
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش آهوراند در مجلس خطالب به تیم مذاکره دهنده برجام گفت: در مذاکرات در احراز تضامین قابل اعتماد و بازدارنده بدعهدی ها و شیطنت های بعدی اروپا از کمترین اغماض و اهمال پرهیز نمایند.
چهارشنبه 2 خرداد 1397 ساعت 13:32
اروپا تضامین برجامی را به ایران ارائه کند نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش آهوراند در مجلس خطالب به تیم مذاکره دهنده برجام گفت: در مذاکرات در احراز تضامین قابل اعتماد و بازدارنده بدعهدی ها و شیطنت های بعدی اروپا از کمترین اغماض و اهمال پرهیز نمایند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606108646524858.jpg اروپا,تضامین,برجامی,را,به,ایران,ارائه,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، الله قلی زاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 2خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور، گفت: سخنانم را در مورد برجام با تبریک آغاز می کنم و آن هم نه برای خروج احمقانه آن مرد نادان که جای تبریک ندارد و نه به خاطر دستاوردهای آن، بلکه به دلیل مدیریت برجام در پرتو درایت های حکیمانه مقام معظم رهبری و تلاش دولتمردان محترم و تیم مذاکراه کننده پر افتخار ، وحدت و انسجام بی سابقه ای در صفوف ملت بزرگ ایران با همه گرایشهای فکری و سیاسی در مورد نوع نگاره به رفتارها و بدعهدی های آمریکا و استکبار جهانی شکل گرفت.

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و بخش آهوراند در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز ملت و مسئولان بصورت یکپارچه و یک صدا غیر قابل اعتماد بودن آمریکا و هم پیمانش را فریاد می زنند و این فرآیند موجب تحکیم بیشتر وحدت و انسجام ملی می شود.

وی اظهار کرد: آمریکا و رژیم صهیونیستی از تداوم ناآرامی و جنگ در منطقه تغذیه می شوند و بحران های مالی و اقتصادی شان را از طریق فروش تسلیحات نظامی و اخاذی و دوشیدن حاکمان بزدل و گاو خصلت منطقه تامین می کنند.

وی بیان کرد: با یک نگاه ساده در می یابیم که محیط ملی و منطقه ای جمهوری اسلامی ایران با هجمه های مضاعف استکبار جهانی و آمریکای بدعهد مواجه شده است خروج آمریکا از برجام و انتقال سفارت این شرکت به قدس مصداق و نمونه ای از ده ها طرح ضد ایرانی و اسلامی آمریکا است که نیازمند درک دقیق و راهبردی از ماهیت و چشم اندازهای آن است.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد:اظهارات سخیف و یاوه گویی های و تهدیدهای اخیر وزیر امور خارجه آمریکا دلیل واضحی است برخوی وحشیانه و سلطه جویانه آمریکا هرچند لایق پاسخگویی نیست ولی باید گفت هیهات من الذله.

وی خطالب به تیم مذاکره دهنده هشدار داد و گفت: در مذاکرات در احراز تضامین قابل اعتماد و بازدارنده بدعهدی ها و شیطنت های بعدی اروپا از کمترین اغماض و اهمال پرهیز نمائید.

قلی زاده تاکید کرد: مردم شریف ایران اسلامی مطلع‌اند که مشکل آمریکا با ما بیشتر به دلیل توسعه نفوذ معنوی وسرمایه‌های اجتماعی بین‌المللی و ماهیت انقلاب اسلامی ایران است در غیر این صورت همگان و دنیا می دانند که انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای ایران در چهارچوب نظارت نهادهای تخصصی بین‌المللی صورت می گیرد و مورد تأیید آنهاست.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه فرجام برجام نشان داد که دلخوش کردن به وعده‌های دشمنان دغل باز، راه خروج از بحران نیست که عین بحران است، خاطرنشان کرد: این جریان برای چندمین بار ثابت کرد که راه حل مشکلات ما در دستان پر مهر ملت انقلابی ماست و در یک کلام باید گفت که تکیه‌گاه و کانون قدرت نظام ما، مردم شریف و امتحان پس داده و سربلند است.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: مردم برای اشتغال جوانان وتهیه حداقل‌های معیشتی خود چشم به راه اقدامات گره‌گشای کارگزاران و دولت مردان خویش هستند تا محتاج نامردان در کمین نشسته‌ای نباشند که مترصد ربودن اعتماد مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

قلی زاده ادامه داد: ضروری است که دولت و دولت مردان در راستای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی، با مدیریت جهادی مدنظر مقام معظم رهبری، سستی و کاهلی، بی انظباطی‌، احیانا بی توجهی یا کم توجهی به قانون و بازهم احیانا تفکر حزبی و جناحی که منجر به تفرقه و ناکارآمدی در بدنه دولت می شود را کنار گذاشته وکمر همت ببندند تا آثار خشن بیکاری، فقر و بی عدالتی را از چهره نظام اسلامی خصوصا از جان پاک مردان و زنان با شرفی که به دلیل نداشتن حتی حداقل های کفاف زندگی ناچار از رفتارهایی می شوند که در شأن شهروند تراز جمهوری اسلامی نیست.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: آیا ما نباید خجالت بکشیم که مردم عزیزتر از جان و ولی نعمتان ما برای خرید نان خالی، کارت یارانه خود را در نانوایی‌ها به گرو می گذارند؟! از کلیه فروشی‌ها که بعضا مشاهده می شود چه؟ آخر چگونه می توان تحمل کرد که جوانان پاک و غیرتمند دارای تحصیلات عالیه از روی ناچاری به دفاتر بنده و سایرنمایندگان برای پیدا کردن شغل هائی مثل آبدارچی ، نگهبانی و مشاغلی از این دست مراجعه کنند؟

وی ادامه داد: چطور می‌شود قبول کرد و آزرده خاطر نشد و تاسف نخورد که معلمان و فرهنگیان دلسوز جهت تامین معیشت و هزینه زندگی‌، راننده سرویس دانش‌آموزان خود باشند و یا مسافر کشی کنند. چرا حقوق دریافتی معلمان از کارکنان سایر دستگاه‌ها پایین‌تر است مگر تربیت آینده‌سازان کشور در سایه تلاش و زحمات دلسوزانه این عزیزان نیست چرا به تناسب تلاش و زحماتشان حقوق پرداخت نمی شود.

قلی زاده با اشاره به مشکلات بازنشستگان، خاطرنشان کرد: چرا باید بازنشستگان کشور اعم از کشوری و لشگری و تامین اجتماعی که بیش از سی سال از عمر با عزتشان را در راه خدمت به این مرز و بوم صرف کرده اند ، برای اداره امور زندگیشان شرمنده خانواده هایشان باشند ، آیا نباید در راستاری اجرایی شدن احکام قانون برنامه ششم حقوق و دریافتی بازنشستگان عزیز به نسبت تورم ، شرایط اقتصادی و ارزش پول ملی کشور تنظیم و تامین گردد؟

وی با بیان اینکه سر بلند کردن در برابر این مردم و شهیدانی که برای سربلندی همین مردم از همه چیزشان گذشتند برای امثال من واقعا سخت شده است، یادآور شد: حال که چنین است پس چرا به ولی نعمتان خود کم لطفی و بی توجهی می کنیم؟ بارها و بارها و با عبارات گوناگون از زبان مسئولان و مدیران ارشد نظام شنیده‌ایم و باور داریم که ملت ما در دنیا نظیر ندارند. این ملت بارها نشان داده است که در راه دفاع از آرمانهای نظام از تحمل هیچ مشکل و رنجی فروگذار نمی کنن.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه بارها دیده ایم که هر گاه در حل هر مشکلی ناتوان شدیم وملت را به کمک طلبیدیم ، بی دریغ به صحنه آمدند و با ورود و مداخله جانانه خود مشکلات لاینحل کشور مرتفع ساختند، تاکید کرد: آیا ایام دفاع مقدس را یادمان هست؟ بحران منافقان ، ۹دی را بخاطر می آوریم؟

وی بیان کرد: عده ای از مردم برای اعتراض به حق خود، به برخی از بی توجهی ها و ناعدالتی ها به خیابان‌ها آمدند اما با مشاهده دست های آلوده بیگانگان در لابه لای صفوف خویش چگونه عرصه را بر اغتشاشگران تنگ کرده و نقطه پایانی بر غائله گذاشتند. درود بر شأن وشرف چنین ملتی باد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس در پایان افزود: برماست که به مصداق "اعدل تدم لک القدره" یعنی پایداری و استمرار حکومت را با اجرای عدالت و رعایت حقوق مردم و رعیت ممکن سازیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر