هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فرشادان:

افزایش 8 تومانی دلار منطقی است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که افزایش 8 تومانی دلار منطقی است.
چهارشنبه 2 خرداد 1397 ساعت 15:30
افزایش 8 تومانی دلار منطقی است عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که افزایش 8 تومانی دلار منطقی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201803107857990022.jpg افزایش,8,تومانی,دلار,منطقی,است Icana

سید مهدی فرشادان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه نرخ دلار رسمی به 4208 تومان رسیده است، اظهار داشت: قیمت گذاری دلار با تغییر در بازار جهانی و شرایط کشور تغییر پیدا می کند و افزایش 8 تومانی این ارز منطقی است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاش دلار 4208 تومان نرخ واقعی این ارز باشد، اظهار داشت: نرخ های غیر رسمی دلار عدد دیگری رانشان می دهد و امیدواریم که 4208 تومان عدد واقعی نرخ دلار باشد.

نماینده مردم سنندج و دیواندره در مجلس دهم شورای اسلامی، در این باره  که نرخ رسمی کمتر از دو ماه تغییر کرده است، توضیح داد: تغییر قیمت دلار در بازه زمانی کوتاه مسئله ای است که انتظار آن را داشته ایم و افزایش 8 تومانی را طبیعی می دانیم.

یورو و دلار

 

وی تاکید کرد: نرخ دلار در بازه های زمانی کاهش یا افزایش می باید و عددی نیست که روی آن قسم بخوریم و تغییری پیدا نکند، برای عدم تغییر نرخ دلار دولت باید از جیب خود هزینه کند که با توجه به نرخ تورم این کار از عهده دولت بر نمی آید.  

فرشادان در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه دولت نیز نوید افزایش 5 تا 6 درصدی نرخ دلار را داده بود، اظهار داشت: دولت از افزایش نرخ رسمی دلار تا پایان سال خبر داده بود اما تفاوت بازار غیر رسمی با بازار رسمی در این است که میزان تغییرات در بازار رسمی زیاد نیست.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس در این باره که به نظر می رسد نرخ بازار رسمی به سمت بازار غیر رسمی در حال حرکت است، تاکید داشت: با سرعتی که نرخ دلار رسمی افزایش پیدا می کند، به این زودی ها این دو نرخ به یکدیگری نمی رسد در ضمن افزایش 8 تومان دلار منطقی است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000