هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی:

شرایط کنونی برجام نباید دستاویزی برای تسویه حساب سیاسی و جناحی شود/جلوگیری از دوقطبی‌سازی در کشور ضرورت دارد

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد در شرایط کنونی انتقاد به توافقنامه برجام نباید زمینه دوقطبی سازی در کشور را فراهم کند و در واقع برجام نباید دستاویزی برای تسویه حساب های سیاسی، جناحی و حزبی شود.
پنج‌شنبه 3 خرداد 1397 ساعت 12:31
شرایط کنونی برجام نباید دستاویزی برای تسویه حساب سیاسی و جناحی شود/جلوگیری از دوقطبی‌سازی در کشور ضرورت دارد سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد در شرایط کنونی انتقاد به توافقنامه برجام نباید زمینه دوقطبی سازی در کشور را فراهم کند و در واقع برجام نباید دستاویزی برای تسویه حساب های سیاسی، جناحی و حزبی شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201611104442930067.jpg شرایط,کنونی,برجام,نباید,دستاویزی,برای,تسویه,حساب,سیاسی,و,جناحی,شود/جلوگیری,از,دوقطبی‌سازی,در,کشور,ضرورت,دارد Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اعلام شروط ایران برای ادامه برجام با اروپا از سوی رهبر انقلاب، گفت: بر اساس سخنان رهبری که راهبردهای مذاکرات برجامی را مشخص کرد، گفتگوها باید بر مبنای تعهد و تضمین عملی از سوی اروپایی ها باشد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارشناسان اعتقاد دارند توافقنامه برجام دارای ضعف هایی است، اظهار کرد: در این خصوص باید یادآور شد که تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان تمام تلاش خود را برای حفظ منافع ملی انجام داده و نباید این ضعف ها دستاویزی برای تسویه حساب های سیاسی، جناحی و حزبی شود.

وی ادامه داد: می توان نقد منصفانه و کارشناسی نسبت به برجام داشت اما پس از خروج آمریکا از توافقنامه و با توجه به شرایط کنونی کشورمان، نباید زمینه دوقطبی سازی در کشور ایجاد شود.

این نماینده  مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه کشورمان دارای مشکلات اقتصادی است و مسئولان باید برای رفع موانع این عرصه تمرکز کنند، تصریح کرد: برجام توافقنامه ای است که اگر منافع آن محقق شود می تواند به اقتصاد کشورمان کمک کند اما اگر بیش از اندازه به آن پرداخته شود، زمینه غفلت از ظرفیت های داخلی را رقم می زند.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروزه بیش از گذشته نیاز به وحدت و حفظ انسجام در داخل نظام و کشور وجود دارد از این رو مسئولان و مردم باید با هم افزایی از ارزش های انقلاب اسلامی و خون شهدا پاسداری کنند تا بتوان به افق های روشن پیش رو دست یابیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام با پرهیز دادن «عناصر سیاسی، مدیریتی و مطبوعاتی» از سرزنش یکدیگر درباره‌ی برجام، تأکید کردند که نقد صحیح، منصفانه و عاقلانه ایراد ندارد و مسئولان هم باید به آن‌ها توجه کنند اما اهانت، هتک حرمت، اتهام و ایجاد دوقطبی بر سر برجام نباید صورت گیرد و وحدت و هم‌زبانی نباید نقض شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط