هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برزگر کلشانی:

اروپا برای باقی‌ماندن برجام تضمین دهد، نه وعده/منافع مشترک آمریکا و اروپا ‌اعتمادزُداست

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد منافع مشترک آمریکا و اروپا سبب بی اعتمادی است از این رو اگر می خواهند برجام باقی بمانند باید تضمین های عملی ارائه کنند و صرف وعده قابل قبول نیست.
پنج‌شنبه 3 خرداد 1397 ساعت 17:25
اروپا برای باقی‌ماندن برجام تضمین دهد، نه وعده/منافع مشترک آمریکا و اروپا ‌اعتمادزُداست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد منافع مشترک آمریکا و اروپا سبب بی اعتمادی است از این رو اگر می خواهند برجام باقی بمانند باید تضمین های عملی ارائه کنند و صرف وعده قابل قبول نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg اروپا,برای,باقی‌ماندن,برجام,تضمین,دهد،,نه,وعده/منافع,مشترک,آمریکا,و,اروپا,‌اعتمادزُداست Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اعلام شروط ایران برای ادامه برجام با اروپا از سوی رهبر انقلاب، گفت: نباید فراموش کرد که سه کشور اروپایی حاضر در برجام همواره با ایالات متحده منافع مشترک داشته و دنباله رو آمریکا بوده اند از این رو نباید به آنها نیز به سادگی اعتماد کرد.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اروپایی ها اگر می خواهند برجام باقی بماند باید تضمین های عملی ارائه کنند و صرف حرف و وعده برای کشورمان قابل قبول نیست، اظهار کرد: طبق سخنان رهبر انقلاب سه کشور اروپایی باید ثابت کنند بدعهدی مذاکرات سال۸۳ را نخواهند داشت زیرا مردم ایران خاطرات تلخ بدعهدی آنها را فراموش نکرده اند.

وی ضمن تاکید بر اینکه مسئولان کشور نباید برجام را به همه ابعاد اقتصادی ربط دهند، ادامه داد: امروزه کشورمان در استفاده نکردن از ظرفیت های داخلی اش در بین کشورهای دنیا دارای رتبه است که این امر قابل تامل بوده و ناراحت کننده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه برای تامین نیازهای بازار داخلی باید به سمت تقویت تولیدکنندگان حرکت کنیم، تصریح کرد: این مهم در حالیست که اگر از نیروی جوان با انگیزه نیز به خوبی استفاده شود علاوه بر اینکه می توان کالای با کیفیت تولید کرد، می توان بازار کشورهای همسایه و دنیا را از اجناس ایرانی پُر کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروزه غربی ها با تجویزهای اقتصادی تلاش می کنند در درازمدت کشورهای دنیا را استثمار کنند، خاطرنشان کرد: بنابراین برای مقابله با این مهم باید به توان داخلی تکیه کرد و این مهم جزء با باور قلبی مسئولان محقق نخواهد شد.

به گزارش ، خبرگزاری خانه ملت، رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام بیان کردند در سال‌های اخیر، این درس گرفته شد که گره زدن حل مسائل کشور به‌خصوص مسائل اقتصادی به برجام و خارج از کشور، یک خطای بزرگ است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط