هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی:

هرمزگان سرشار از منابع اقتصادی است

سرویس استان ها
رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: هرمزگان سرشار از منابع تولیدی و اقتصادی بوده و تمامی ظرفیت های ممکن در این استان برای ایجاد اشتغال و اقتصاد فراهم است.
شنبه 5 خرداد 1397 ساعت 19:40
هرمزگان سرشار از منابع اقتصادی است رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: هرمزگان سرشار از منابع تولیدی و اقتصادی بوده و تمامی ظرفیت های ممکن در این استان برای ایجاد اشتغال و اقتصاد فراهم است. http://cdn.icana.ir/d/019/201611103826485450.jpg هرمزگان,سرشار,از,منابع,اقتصادی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد مرادی در نشست شورای اداری هرمزگان افزود: هرمزگان ظرفیت فراوانی در حوزه کشاورزی، شیلات، بنادر، نیروگاه های بزرگ، صنایع و معادن دارد و با این همه ظرفیت نباید فرد بیکار داشته باشیم.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: اگر با داشتن این همه ظرفیت هنوز نتوانسته ایم به برنامه های پیش بینی شده در حوزه اشتغال و رفع بیکاری دست پیدا کنیم، ناشی از کم کاری مدیران در حوزه های یاد شده است.

وی اضافه کرد: ایجاد اشتغال و رفع بیکاری مهم ترین موضوع در سطح کشور است که با وضع قانون و شعار این مشکلات حل نخواهد شد. 
مرادی گفت: اگر در سال یک میلیون شغل و در مدت پنج سال پنج میلیون شغل مفید ایجاد کنیم، آن زمان است که کاری انجام گرفته است. 

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: در هر استان باید 30 هزار شغل واقعی در سال ایجاد شود که این موضوع با بخشنامه امکان پذیر نیست و نیاز به کار جهادی دارد.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: در اوایل انقلاب مدیران همیشه در بین مردم بوده و به مسائل و مشکلات آنان پاسخ می دادند اما در حال حاضر از پاسخگویی به ارباب رجوع سرباز می زنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000