هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ساری:

انسجام داخلی راه برون رفت از مشکلات است

سرویس استان ها
یکی از نمایندگان مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین اقدامی که پس از خروج آمریکا از برجام باید در اولویت قرار گیرد، وحدت و انسجام داخلی است.
شنبه 5 خرداد 1397 ساعت 20:00
انسجام داخلی راه برون رفت از مشکلات است یکی از نمایندگان مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین اقدامی که پس از خروج آمریکا از برجام باید در اولویت قرار گیرد، وحدت و انسجام داخلی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606102632090451.jpg انسجام,داخلی,راه,برون,رفت,از,مشکلات,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی ساری افزود:اگرچه خروج آمریکا از برجام تا اندازه ای شرایط را تغییر می دهد اما اینکه تنها احساسی صحبت کرده و هزینه های سنگینی را برای کشور به همراه آوریم، کار شایسته ای نیست.

نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در روزهای اخیر برخی خارج از مرزها دست به اقدامات ضد ایرانی زده که امری طبیعی است چرا که آنها دنبال بهره برداری از موقعیت های سیاسی به سود خود هستند.

وی گفت: ما نیز باید منافع ملی خود را در اولویت قرار دهیم اما اینکه در آرایش داخلی برخی با صحبت های احساسی هزینه هایی را به کشور تحمیل کنند، نمی توانند در این شرایط تاثیرگذاری قابل قبولی داشته باشند.

ساری افزود: باید در این شرایط با متانت سیاسی کامل مراقب صحبت ها و اظهار نظر خود باشیم و بهانه به دست دشمنان ندهیم.

وی بیان کرد: اکنون باید به سمت توانمندی داخلی روی آورده و با فهم مشترکی از واقعیت های موجود، به هیچ کشوری اجازه دخالت در امور داخلی را ندهیم.

به گزارش ایرنا، این نماینده مجلس شورای اسلامی همچنین به مشکلات فضای مجازی در کشور اشاره کرد گفت: به عقیده من هرچه فضای مجازی را محدودتر کنیم، نتیجه عکس دارد چرا که هرچه نرم افزارها محدودتر شوند راه های دسترسی به صورت غیر مجاز نیز بیشتر می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000