هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
هاشمی تختی:

مدیران گره گشای مشکلات مردم باشند

سرویس استان ها
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی استان باید یافتن راه حلی برای گره گشایی از مسائل و مشکلات مردم باشد.
شنبه 5 خرداد 1397 ساعت 20:41
مدیران گره گشای مشکلات مردم باشند نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی استان باید یافتن راه حلی برای گره گشایی از مسائل و مشکلات مردم باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611101838296846.jpg مدیران,گره,گشای,مشکلات,مردم,باشند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حسین هاشمی تختی در نشست شورای اداری استان هرمزگان افزود: نیاز است مدیران با وحدت و همدلی از لابلای قانون، راهکاری برای حل مشکلات مردم بیابند نه این که با بهانه جویی، از زیر کار کنار بکشند.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندر خمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: تاکید رهبر فرزانه انقلاب بر وحدت و همدلی در جامعه است که این فضا در استان هرمزگان حاکم است.

وی یادآور شد: برای استحکام و تقویت فضای وحدت و همدلی و کسب و کار در هرمزگان و هم چنین ایجاد نشاط و امید در بین مردم باید همه مدیران و نمایندگان مجلس به دور از حاشیه پردازی به یکدیگر کمک کنند.

هاشمی تختی اضافه کرد: مدیران باید با ریسک پذیری و استفاده از فرصت ‌ها زمینه خدمت ‌رسانی بیشتر به مردم را فراهم کنند.

وی گفت: برای دور زدن تحریم ها باید بسته اقتصادی قوی داشته باشیم که عبور از این شرایط حساس، نیاز به همکاری مدیرانی کارآمد و فعال دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به این که دشمن بدنبال توطئه و ایجاد نا امنی علیه ایران است، گفت: با تلاش های اعضای شورای تامین هرمزگان و فعالیت‌ های هوشمندانه و شبانه ‌روزی سربازان گمنام امام زمان(عج)، امنیت در استان حاکم است.

**درب اتاق مدیران به روی مردم باز باشد

به گزارش ایرنا، نماینده مردم شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: درب اتاق مدیران باید به روی مردم باز باشد، چرا که به برکت وجود همین مردم امروز به پست و مقام رسیده اید.

حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر افزود: مدیران به ارباب رجوع احترام بگذارند و خدمت به آنان را سرلوحه خود قرار دهند. /

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000