هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عثمانی تشریح کرد:

راه کارهای خروج ارز از بالشت

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس راه کارهای خروج ارز از خانه ها را تشریح کرد.
دوشنبه 7 خرداد 1397 ساعت 07:04
راه کارهای خروج ارز از بالشت عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس راه کارهای خروج ارز از خانه ها را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610101195702371.jpg راه,کارهای,خروج,ارز,از,بالشت Icana

قسیم عثمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه ارزهای بسیاری در خانه های وجود دارد، اظهار داشت: برگشت ارزها به سیستم مالی مسلتزم مشوق و تضمین های است که مردم نسبت به بازدهی و بازگشت آن اطمینان حاصل شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با تاکید بر اینکه باید مردم از برگشت و در دسترس بودن ارزهایشان اطمینان داشته باشند، ادامه داد: اینکه چه میزان منابع ارزی موجود در منازل و بالشت ها به عرصه اقتصادی بیاید به کار فرهنگی، ارائه مشوق های مالی و اعتمادسازی قانون بر می گردد.

نماینده مردم بوکان در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه اعتمادسازی تاثیر بسزایی در جذب سرمایه های ارزی دارد، گفت: برای کاهش فشار تقاضای ارزی ضرورت دارد منابع ارزی بالشتی به سیستم بانکی برگردد به همین جهت باید مجلس و دولت در اعتمادسازی قانونی گام بردارند.

وی بیان داشت: دولت و مجلس با ارائه طرح و لوایح مرتبط می توانند اعتماد مردم را به بانک ها برگردانند.

عثمانی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، در خصوص مشوق های مالی توضیح داد: یکی از مشوق های مالی می تواند این باشد که برای سپرده های ارزی سود در نظر گرفته شود و از سوی دیگر به همان راحتی که مردم می توانند به حساب ریالی شان دسترسی دارند بتواند از حساب ارزی شان برداشت کنند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با در نظر گرفتن مشوق های مالی، منافع مردم در این است که به جای نگهداری ارز در خانه سرمایه های شان را به بانک ها بیاورند اما باید مطمئن شوند که هر وقت لازم داشتند به ارزشان دسترسی دارند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر