شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کعبی خبر داد:

قاچاق ۹۷ درصدی سوخت از مسیرهای غیر دریایی

سرویس استان ها
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ۹۷ درصد سوخت کشور از طریق مسیرهای غیر دریایی قاچاق می شود.
یکشنبه 6 خرداد 1397 ساعت 18:58
قاچاق ۹۷ درصدی سوخت از مسیرهای غیر دریایی نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ۹۷ درصد سوخت کشور از طریق مسیرهای غیر دریایی قاچاق می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606102522844829.jpg قاچاق,۹۷,درصدی,سوخت,از,مسیرهای,غیر,دریایی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عامر کعبی در جلسه نشست بررسی مشکلات صیادان اروندکناری در محل بخشداری این شهر افزود: متاسفانه اداره شیلات اروندکنار پس از گذشت سال‌ها هنوز نتوانسته مشکلات صیادان در بخش های مالیاتی و بیمه‌ای، ذخایر آبزیان و کمک هزینه های خرید ادوات صیادی را برطرف کند. 

 نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به قاچاق ۹۷ درصدی سوخت، از مسیرهای غیر دریایی اظهار کرد: به بهانه مبارزه با قاچاق سوخت و جلوگیری از نابودی گونه های دریایی مشکلات زیادی برای صیادان منطقه به وجود آمده است که برای رفع این مشکلات نیاز به برنامه ریزی و ارائه راهکارهای عملی داریم.

وی تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با همکاری سایر نمایندگان در مجلس شورای اسلامی، طرحی را به تصویب برسانیم که به موجب آن تردد صیادان در اروندرود و خلیج فارس جزء محدوده آب های سرزمینی به شمار آید تا به این ترتیب بتوان هزینه سوخت شناورها را برابر با بهای سوخت داخلی محاسبه کرد.

به گزارش مهر، جمعی از صیادان اروندکناری روز گذشته در اعتراض به وجود برخی مشکلات و محدودیت ها در صید، دست به اجتماع زدند و خواستار رفع مشکلاتشان از سوی مسئولان امر شدند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000