هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اوحدی در گفت‌وگو با خانه ملت:

سینماهای شهرداری هیچ فیلمی را تحریم نخواهند کرد

سرویس فرهنگی
رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری با بیان اینکه مجوز اکران فیلم‌های سینمایی مسیر مشخصی دارد و توسط وزارت فرهنگ تعیین می‌شود، گفت: این سازمان بنا ندارد فیلمی را تحریم کند.
دوشنبه 7 خرداد 1397 ساعت 08:18
سینماهای شهرداری هیچ فیلمی را تحریم نخواهند کرد رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری با بیان اینکه مجوز اکران فیلم‌های سینمایی مسیر مشخصی دارد و توسط وزارت فرهنگ تعیین می‌شود، گفت: این سازمان بنا ندارد فیلمی را تحریم کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201609103997407599.jpg سینماهای,شهرداری,هیچ,فیلمی,را,تحریم,نخواهند,کرد Icana

سعید اوحدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در پاسخ به سئوالی درباره رویکرد مدیریت جدید سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران درباره اکران آثار سینمایی، توضیح داد: بیشترین سالن‌های سینمایی در شهر تهران متعلق به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران است که تعداد آن نیز 40 سالن سینما است.

وی مرجع تصمیم‌گیری درباره اکران آثار سینمایی را وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خواند و یادآور شد: برای اعطای مجوز اکران به آثار سینمایی مسیری مشخص برای نظارت و بازرسی آثار سینمایی مشخص شده است که یک فیلم برای نمایش تمامی این مراحل را باید پشت سر بگذارد.

اوحدی ادامه داد: قطعا وقتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عهده دار این مسئولیت است ما به عنوان سازمان فرهنگی و هنری شهرداری نیز باید به قانون تمکین کنیم و تلاش کنیم در همه زمینه‌ها قانونمند و ضابطه‌مند عمل کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در پاسخ به این سئوال با این حساب رویکرد گذشته در سازمان فرهنگی و هنری شهرداری ادامه نخواهد یافت، گفت: درباره رویکرد گذشته اظهار نظری ندارم ولی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری قانونمدار عمل خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000