سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بائوج لاهوتی در تذکر شفاهی:

افتتاح راه آهن رشت با روند فعلی بعید است

سرویس صحن
نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: دو سال پیش قرار بود که راه آهن رشت افتتاح شود ولی با روند فعلی بعید می‌دانم امسال نیز راه آهن رشت افتتاح شود.
سه‌شنبه 8 خرداد 1397 ساعت 13:41
افتتاح راه آهن رشت با روند فعلی بعید است نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: دو سال پیش قرار بود که راه آهن رشت افتتاح شود ولی با روند فعلی بعید می‌دانم امسال نیز راه آهن رشت افتتاح شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201710104362727978.jpg افتتاح,راه,آهن,رشت,با,روند,فعلی,بعید,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز(سه‌شنبه، 8 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور اظهار داشت: دو سال پیش قرار بود که راه آهن رشت افتتاح شود ولی با روند فعلی بعید می‌دانم امسال نیز راه آهن رشت افتتاح شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: امروز مرغداران کشور در مقابل نهاد ریاست جمهوری برای تهیه دانه مرغ تجمع داشتند؛ آقای وزیر به داد کشور برسید، مگر می‌شود مرغدار در این کشور نتواند دانه مرغ خود را تهیه کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر جهاد کشاورزی در خصوص عدم پرداخت پول چایکاران گفت: کارخانه‌داران سهم خود را به دولت پرداخت کردند، انتظار داریم که حداقل دولت سهمی که کارخانه‌داران پرداخت کردند را به چایکاران بدهد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر