هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اینستاملت:

چرا تیم ملی والیبال افت کرده است؟ /گلایه‌های نماینده رشت از قانون‌گریزی بنیاد شهید / شرط ۶۳ کشور برای پذیرش کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم / تحلیل تاجگردون از آرایش انتخابات هیات رئیسه مجلس

سرویس دیگر رسانه‌ها
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
چهارشنبه 9 خرداد 1397 ساعت 14:55
چرا تیم ملی والیبال افت کرده است؟ /گلایه‌های نماینده رشت از قانون‌گریزی بنیاد شهید / شرط ۶۳ کشور برای پذیرش کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم / تحلیل تاجگردون از آرایش انتخابات هیات رئیسه مجلس اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612106429775457.jpg چرا,تیم,ملی,والیبال,افت,کرده,است؟,/گلایه‌های,نماینده,رشت,از,قانون‌گریزی,بنیاد,شهید,/,شرط,۶۳,کشور,برای,پذیرش,کنوانسیون,مبارزه,با,تامین,مالی,تروریسم,/,تحلیل,تاجگردون,از,آرایش,انتخابات,هیات,رئیسه,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در صفحه خود در اینستاگرام عنوان کرد: خون شهدای ترور مجلس بخشی از سرافرازی کشور است.

 

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، در جدیدترین پست اینستاگرامی خود از درخواستش از جهانگیری معاون اول رئیس جمهور نوشت.

جعفرزاده ایمن آبادى از جهانگیرى اجرای جز (۶) بند (ب) ماده (۸۸) برنامه پنجساله ششم توسعه در خصوص برقرارى حداقل دو سوم حقوق کارکنان دولت به همسران مطلقه شهید که فرزند شهید یا فرزندان شهید را حداقل پانزده سال بعد از شهادت شهید نگهدارى نموده اند را درخواست نمود.
در بخشی از این درخواست عنوان شد : متاسفانه اجراى قانون در بنیاد شهید و امور  یثارگران فاقد معنا بوده و بنیاد شهید احساس مسئولیتی نسبت به اجرای وظایف قانونی خود ندارد!

 

 

وی در پستی دیگردرباره افت تیم ملی والیبال در لیگ ملت‌های والیبال، گفت: بسیاری از مردم از باخت تیم ملی والیبال ایران به ژاپن متاثر شدند زیرا ژاپن ناباورانه تیم ملی ایران را در شرایطی شکست داد که ژاپنی‌ها به سادگی شرایط و ظرفیت باخت را داشتند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: به نظر می‌رسد تیم ملی والیبال ایران هیچ انگیزه‌ای برای برد ژاپن نداشت؛ بنابراین جا دارد باخت تیم ملی توسط معاون وزیر ورزش بررسی شود اما واضح است که تیم ملی والیبال دچار مشکلات روحی شده و ازهمین رو می‌بایست در گام نخست روانشناسان برای مشخص شدن شرایط نامناسب روحی تیم ملی والیبال ایران در بازی با ژاپن ورود کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: می‌بایست بررسی شود که بی‌انگیزگی بازیکنان والیبال منشاء خستگی یا موضوعات دیگری دارد زیرا بسیاری از مردم پس از ورزش پرطرفدار فوتبال در کشورمان به ورزش والیبال علاقمند هستند.

وی ادامه داد: فراز و نشیب و موج سینوسی والیبال در کشور بسیاری از علاقمندان به والیبال را نگران کرده است؛ بنابراین انتظار داریم داورزنی که کارنامه درخشانی در هدایت فدراسیون والیبال دارد به باخت تیم ملی به ژاپن ورود کند.

نماینده مردم رشت درمجلس افزود: باخت تیم ملی والیبال به ژاپن فنی نیست؛بلکه ریشه روحی و روانی نیز دارد بنابراین معتقدیم نباید روحیه جنگندگی از تیم ملی والیبال برداشته شود.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه داورزنی به باخت‌های اخیر تیم ملی والیبال ایران ورود کند، یادآورشد: داورزنی رییس فدراسیون سابق والیبال و معاون وزیر ورزش و جوانان با توجه به تجربه‌ای که در حیطه‌ والیبال داشته است، چالش باخت به ژاپن را بررسی کند.

 

جعفرزاده همچنین تصویری از نشست اعضای شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس پیرامون هم اندیشی انتخابات هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، به اشتراک گذاشت.

 

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد واشترینان و رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس، با انتشار پستی مطرح کرد: از ۱۸۸ کشوری که کنوانسیون مبارزه با تامین مالی ترویسم را تبدیل به قانون کرده‌اند، ۶۳ کشور از حق شرط استفاده کرده اند و بنابراین لحاظ حق شرط از روال‌های کاری متداول و جز حقوق کشورها است.

 علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پیرامون بررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم، اظهار داشت: روز گذشته دومین جلسه کمیسیون امنیت ملی مجلس در زمینه بررسی لایحه مقابله با تامین مالی تروریسم برگزار و در این زمینه بحث و تبادل نظر شد. رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای عراقچی که از مذاکرات با 5 کشور حاضر در برجام آمده بودند، گزارشی را از روند مذاکرات با کشورهای اروپایی ارائه کرد، گفت: معاون وزیر خارجه علاقمندی اروپایی‌ها به ادامه همکاری در زمینه مسائل بانکی و نفتی را بیان کرد. وی با بیان اینکه اروپایی‌ها خواستار ادامه ارتباطات با ایران شده‌اند، افزود: راه‌های مختلف برای ادامه ارتباطات ایران و اروپا موضوع مذاکرات بوده تا اگر آمریکایی‌ها بخواهند وارد مراحل بعدی شوند، امکان تدوام روابط وجود داشته باشد، در مجموع برداشت آقای عراقچی از مذاکرات مثبت بود.

 بروجردی ادامه داد: آنچه که برای مجلس و دولت ملاک است، ارائه تضمین‌های عملی اروپایی ها در زمینه تداوم روابط با ایران است، بنابراین باید منتظر تحولات بعدی باشیم.

 نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در جلسه روز گذشته پیرامون لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم، فرصت کافی وجود نداشت تا وارد بخش حق شرط شویم، گفت: باید شرایطی که جمهوری اسلامی ایران در خصوص حق شرط تدوین کرده به تصویب برسد.  

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این حق شرط طبق کنوانسیون 69 وین جز حقوق کشورها است، بیان کرد: از 188 کشوری که کنوانسیون مبارزه با تامین مالی ترویسم را تبدیل به قانون کرده‌اند، 63 کشور از حق شرط استفاده کرده اند و بنابراین لحاظ حق شرط از روال‌های کاری متداول و جز حقوق کشورها است. برورجردی گفت: باید منتظر سه شنبه بمانیم تا تصمیم گیری نهایی در خصوص تصویب یا عدم تصویب کنوانسیون مبارزه با تروریسم انجام شود.

 

 

وی همچنین ویدیویی از نشست مشترک کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی، صنایع و معادن و اقتصادی مجلس شورای اسلامی با حضور محمدجواد آذری جهرمی،وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، منتشر کرد.

وی در این نشست گفت: تلگرام یک تهدید امنیت ملی است. 

 

 

غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت و رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس، در اینستاگرام شخصی اش نوشت: گویا قرار است در انتخابات سال جدید هیات رئیسه مجلس از سه فراکسیون برای پست ریاست کاندیدا داشته باشیم.لاریجانی کاندیدا میشود تا ادامه کارش را با همین سیاست ادامه دهد. عارف کاندیدا میشود تا وزن امید را نشان دهد و امیدوار به پیروزی و از فراکسیون ولایی گویا حاج بابایی کاندیدا میشود تا لاریجانی را اذیت کنند. 

 

 

على اصغر یوسف نژاد نماینده مردم سارى و میاندورود در مجلس شوراى اسلامى، در صفحه خود در اینستاگرام خبر داد: 

با رای بالای مجمع عمومی فراکسیون امید موظف شدم برای عضویت در هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در انتخابات روز چهارشنبه (فردا)کاندیدا شوم

راضی به رضای خداوندم

 

 

پروانه مافی رییس کمیسیون درآمدهای پایدار شهرداریهای مجلس شورای اسلامی، از سوال خود و سایر نمایندگان از وزیر راه و شهرسازی نوشت:

 چرا با وجود گذشت 3 سال از تصویب قانون اصلاح مالیات های مستقیم، سامانه ملی املاک و اسکان کشور راه اندازی نشده است؟ 

 

 

سیدحسین افضلی نماینده مردم شهرستان اقلید در مجلس شورای اسلامی، ویدیویی از نطق میان دستور خود منتشر کرد. وی در این نطق اظهار داشت: عملکرد قاطع نظام اسلامی نباید جرات خاصه خواری را به هیچ آقازاده ای بدهد.

 

 

سیدفرید موسوی نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم شورای اسلامی، با انتشار تصویر زیر نوشت: امروز، هفتم خرداد ماه، دو سال از روزی گذشت که سوگند یاد کردم تا نماینده مطالبات مردم باشم و برای احقاق حقوق هموطنانم از هیچ کوششی دریغ نورزم. این سوگند را در تمام لحظات این دو سال پیش چشمان خود داشته‌ام و همواره از ایزد منان یاری خواسته‌ام که تلاشم را معطوف به رفع مشکلات کسانی کنم که به من اعتماد کرده‌اند. در این دو سالی که پیش روست همچنان نیازمند دعای خیر شما هستم و آرزوی قلبی‌ام این است که در پایان دوره نمایندگی، شرمسار محبت و اعتمادتان نباشم. (تصویر ۷ خرداد ۹۵، هنگام قرایت سوگندنامه) 

 

 

 محمد وحدتی نماینده مردم بستان آباد، تیکمه داش و حومه در مجلس شورای اسلامی، تصاویری از حضورش در مراسم افطار روز ملی گرجستان در تهران، بازدیدش از  سازمان بهزیستی استان آذربایجان شرقی و تصویری ازحضورش در مرکز کانون بازنشستگان استان تهران منتشر نمود.

 

 

همایون هاشمی نماینده مردم شریف میاندوآب شاهین دژ و تکاب در مجلس، با انتشار پستی نوشت: با ارائه گزارشی از وضعیت منطقه علی الخصوص بیکاری جوانان، خواستار تسریع در اجرای فاز دوم توسعه معدن زر شوران، خواستار بومی گزینی در معدن و کارخانه زره شوران ،کمک به اجرای برخی از پروژه های عمرانی مخصوصا جاده تکاب دندی که بزودی عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد ومشارکت جدی این شرکت در تکمیل پروژه کمربندی شهرستان تکاب ازجمله محورهای‌جلسه امروز با مهندس کرباسیان معاون وزیر صنعت بود.

 

 

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک و رئیس کمیسیون انرژى مجلس، ویدیویی از حاشیه بازدید اخیرکمیسیون انرژی از تاسیسات نفتی جزیره خارگ استان بوشهر به اشتراک گذاشت.

 

 

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس، در صفحه خود در اینستاگرام مطرح کرد:  براساس تصمیم بانک مرکزی صرافی های مجاز از خرید و فروش ارز و دلار کنار گذاشته شده اند؛ اما اخیرا با بخشنامه بانک مرکزی فعالیت صرافی ها در بازار ارز مجاز شد.
صرافی ها اجازه خرید و فروش ارز را در سامانه نیما دارند و پیش از این باید ارز در سیستم بانکی مبادله می شد؛ اما در خصوص ارز مجازی باید بررسی شود که این خرید و فروش در سامانه نیما تعریف شده است یا خیر.
اگر خرید و فروش ارزهای مجازی در سامانه نیما که زیر نظر بانک مرکزی است، تعریف شده باشد، ایرادی به این فعالیت صرافی ها وارد نیست چرا که با سامانه نیما می توان فعالیت ارزی را نظارت و کنترل کرد.
خرید و فروش ارز مجازی آن هم بدون نظارت بانک مرکزی و سامانه نیما، دوباره بازار را به سمت نابساماتی و مشکلات چند ماه گذشته می برد.

 

 

محمد دامادی نماینده ساری و میاندرود در مجلس، تصاویری از نشست فراکسیون مستقلین ولایی منتشر کرد.

 

 

علی اسدی نماینده مردم شهرستان شهربابک در مجلس شورای اسلامی، تصاویری از جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان با وزیر جهاد کشاورزی به اشتراک گذاشت.

 

 

مهدی سنایی نماینده پیشین مجلس و سفیر کنونی ایران در روسیه، در تازه ترین پست اینستاگرامی خود نوشت: 

ارکستر سمفونیک تهران با هدف حمایت از تیم ملی در جام جهانی 2018 برای نخستین بار در شهرهای مسکو، سن پترزبورگ و قازان روسیه کنسرت برگزار می کند.
در این کنسرت­ها با رهبری شهرداد روحانی، آثاری از چایکوفسکی، موسورسکی، دورژاک، قطعاتی از آهنگسازان ایرانی و مجموعه آثاری که مختص سفر ارکستر به روسیه نوشته شده است، با همراهی سالار عقیلی به اجرا در می آید.
سفر ارکستر سمفونیک تهران در چارچوب تفاهم­نامه همکاری مشترک میان کنسرواتوار دولتی مسکو و بنیاد رودکی و با هدف حمایت از تیم فوتبال ایران در بازی­های جهانی فوتبال که سمبل دوستی و درک متقابل کشورها است انجام می شود.
برنامه های اجراها به ترتیب تاریخ:
14 ژوئن ساعت 20:00 – پیش از بازی ایران و مراکش ارکستر سمفونیک تهران در سالن"بالشوی" آکادمی فیلارمونی (د.د. شوستاکویچ) سنت پترزبورگ
 17 ژوئن ساعت 19:00 – در سالن "بالشوی" کنسرواتوار دولتی مسکو (پ.ای. چایکوفسکی)
 19 ژوئن ساعت 18:30 - پیش از بازی ایران و اسپانیا در سالن دولتی صالح سایداشف در شهرقازان

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط