سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
لاهوتی در صحن علنی مطرح کرد:

لزوم حمایت از تولیدکنندگان با بخشیدن جرایم بدهکاران خوش حساب

سرویس صحن
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اجرای قانون بودجه سال 97 گفت: بدهکارانی که بدهی خود را به موقع تسویه کنند باید مشمول بخشودگی جرایم شوند.
چهارشنبه 9 خرداد 1397 ساعت 10:54
لزوم حمایت از تولیدکنندگان با بخشیدن جرایم بدهکاران خوش حساب عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اجرای قانون بودجه سال 97 گفت: بدهکارانی که بدهی خود را به موقع تسویه کنند باید مشمول بخشودگی جرایم شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/201710104362727978.jpg لزوم,حمایت,از,تولیدکنندگان,با,بخشیدن,جرایم,بدهکاران,خوش,حساب Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مهرداد بائوج لاهوتی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 9 خرداد) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 186 آیین نامه داخلی، گفت: حمایت از تولیدکنندگان از الزاماتی است که در قانون بودجه سال 97 بر آن تاکید شده است، بنابراین بدهکارانی که بدهی خود را به موقع تسویه کنند باید مشمول بخشودگی جرایم شوند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور افزود: با توجه به وضعیت کنونی قانون بودجه در جهت حمایت از تولیدکنندگان داخلی باید اجرا شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم تصریح کرد: تشکیل کمیته ویژه متشکل از نمایندگان کمیسیون اقتصادی و برنامه و بودجه در راستای مسائل مذکور ضروری است.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با تایید تذکر لاهوتی گفت: این موضوعات باید پیگیری شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر