سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بدری در صحن علنی مطرح کرد:

تورم 9.1 درصدی اعلام شده با شرایط کنونی جامعه مغایرت دارد

سرویس صحن
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تورم 9.1 درصدی اعلام شده از سوی بانک مرکزی گفت: این رقم با شرایط اقتصادی کنونی جامعه مغایرت دارد.
چهارشنبه 9 خرداد 1397 ساعت 11:02
تورم 9.1 درصدی اعلام شده با شرایط کنونی جامعه مغایرت دارد سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تورم 9.1 درصدی اعلام شده از سوی بانک مرکزی گفت: این رقم با شرایط اقتصادی کنونی جامعه مغایرت دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711105753612437.jpg تورم,9.1,درصدی,اعلام,شده,با,شرایط,کنونی,جامعه,مغایرت,دارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، صدیف بدری در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 9 خردادماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 18 و 24 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: حفظ شأن و اقتدار مجلس براساس مواد مذکور ضروری است متاسفانه مردم تحت فشار اقتصادی بسیار قرار گرفته اند و تمامی این اجناس ضروری و اولویت دار هستند.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی  با انتقاد از محاسبه تورم در دولت افزود: بانک مرکزی نرخ تورم منتهی به اردیبهشت را 9.1 درصد اعلام کرده در صورتی که این آمار با آنچه در سفره مردم و شرایط اقتصادی دیده می شود مغایرت دارد.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس دهم یادآور شد: جلسه غیرعلنی با حضور رئیس جمهور و وزرا به صورت ویژه باید در مجلس تشکیل شود تا این موضوع شفاف و ابهامات رفع گردد./

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر