هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی در جمع خبرنگاران:

رشد عقلانی و سیاسی مردم پیشوا در قیامشان جلوه‌گر شد/قیام مردم لرزه به اندام رژیم طاغوت انداخت

سرویس حوزه ریاست
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانیت به تفکر دینی مردم عمق بخشید گفت: رشد عقلانی و سیاسی در پیشوا بسیار ارزشمند بود و در قیام آنها جلوه گر شد.
پنج‌شنبه 10 خرداد 1397 ساعت 19:13
رشد عقلانی و سیاسی مردم پیشوا در قیامشان جلوه‌گر شد/قیام مردم لرزه به اندام رژیم طاغوت انداخت رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانیت به تفکر دینی مردم عمق بخشید گفت: رشد عقلانی و سیاسی در پیشوا بسیار ارزشمند بود و در قیام آنها جلوه گر شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201702108764842191.jpg رشد,عقلانی,و,سیاسی,مردم,پیشوا,در,قیامشان,جلوه‌گر,شد/قیام,مردم,لرزه,به,اندام,رژیم,طاغوت,انداخت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (پنجشنبه 10 خرداد) به شهرستان پیشوا سفر کرد، در بدو ورود به این شهرستان در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: قیام 15 خرداد مبدأ نهضت امام راحل (ره) است که باعث تغییرات مهم در ایران و بعدها در کل منطقه شد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مردم پیشوا در این انقلاب سهم بسزایی داشتند عنوان کرد: در شرایط سخت کشور در کمتر شهری شاهد درگیری ها بودیم قیام پیشوا لرزه به اندام رژیم انداخت و مردم آن توانستند سربازان و نیروهای امنیتی را سرکوب کنند.

وی افزود: در آن زمان درگیری اندکی در قم و تهران وجود داشت و تنها حرکت مؤتلفه به سمت دانشگاه بود لذا در این شرایط قیام مردم در پیشوا، یک شهر کوچک لرزه ای به رژیم بود که عمق توجه به دستورات امام(ره) و روگردانی از رژیم در اعماق فکر مردم را نشان می داد.

دکتر لاریجانی در ادامه با تاکید بر اینکه باید سالگرد قیام پانزده خرداد را قدر نهاد اظهار داشت: ریشه دار بودن تفکر دینی در میان مردم و نقش روحانیت شیعه بسیار بسزا است و امام نیز همواره به توجه به روحانیت تاکید داشت.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه روحانیت به تفکر دینی مردم عمق بخشید خاطرنشان کرد: رشد عقلانی و سیاسی در پیشوا بسیار ارزشمند بود و در قیام آنها جلوه گر شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000