هدر اصلی
1397/03/18 21:51:35
سرویس فرهنگی
در یادداشتی مطرح شد:

مطلب "راه رفته درست نیست" متعلق به فاطمه حسینی نیست

فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس، انتشار مطلبی با عنوان "راه رفته درست نیست بر ادامه آن اصرار نکنید" را به نام خود در شبکه‌های اجتماعی تکذیب کرد.
مطلب "راه رفته درست نیست" متعلق به فاطمه حسینی نیست فاطمه حسینی نماینده مردم تهران در مجلس، انتشار مطلبی با عنوان "راه رفته درست نیست بر ادامه آن اصرار نکنید" را به نام خود در شبکه‌های اجتماعی تکذیب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108834015916.jpg مطلب,"راه,رفته,درست,نیست",متعلق,به,فاطمه,حسینی,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پیامی انتشار مطلبی با عنوان «راه رفته درست نیست بر ادامه آن اصرار نکنید» را از سوی خود در شبکه های اجتماعی تکذیب کرد.

متن این تکذبیه در ذیل آمده است:

مدتی است مطلبی با عنوان «بیان ساده مشکل اصلی کشور به حاکمان» با مضمون «راه رفته درست نیست بر ادامه آن اصرار نکنید»، به نام اینجانب سیده فاطمه حسینی نماینده تهران در مجلس در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی دست به دست می شود. این مطلب به هیچ عنوان متلعق به من نیست. هرچند این موضوع از نوع نگارش و ادبیات مطلب کاملا پیداست.

در این میان اهداف نگارندگان و منتشرکنندگان این مطلب دروغین به صورت گسترده در فضای مجازی، به نظر ایجاد شائبه، ادامه تخریب ها و تلاش برای دور کردن مسئولان و مردم از یکدیگر است.

براین اساس، ضمن تکذیب نسبت این مطلب با خود، تاکید می‌کنم که مطالب، موضع‌گیری ها، یادداشت ها و مصاحبه هایم، به صورت رسمی در کانال  تلگرامی، توییتر و صفحه شخصی ام در اینستاگرام قابل دسترسی عموم است.

سیده فاطمه حسینی نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس در مجلس./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet