هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اینستاملت:

قدرشناسی آذربایجان از مرزبانان شهید عملیات تروریستی سردشت/ پیگیری نماینده رشت برای بیمه آب کشاورزی / مطهری و سنایی در میزگرد خبرگزاری ریانووستی روسیه برای همبستگی با ملت فلسطین

سرویس دیگر رسانه‌ها
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
یکشنبه 20 خرداد 1397 ساعت 08:26
قدرشناسی آذربایجان از مرزبانان شهید عملیات تروریستی سردشت/ پیگیری نماینده رشت برای بیمه آب کشاورزی / مطهری و سنایی در میزگرد خبرگزاری ریانووستی روسیه برای همبستگی با ملت فلسطین اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612106599708155.jpg قدرشناسی,آذربایجان,از,مرزبانان,شهید,عملیات,تروریستی,سردشت/,پیگیری,نماینده,رشت,برای,بیمه,آب,کشاورزی,/,مطهری,و,سنایی,در,میزگرد,خبرگزاری,ریانووستی,روسیه,برای,همبستگی,با,ملت,فلسطین Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در جدیدترین پست اینستاگرامی خود ویدیویی سخنرانی اش در مراسم روز قدی به اشتراک گذاشت.

وی در این سخنرانی مطرح کرد: مثلث شوم آمریکا، سعودی و اسرائیل با به کُنج بردن ایران باعث ناامنی خود خواهند شد/ نفوذ ایران در منطقه در سایه مواضع مردمی و اسلامی است.

 

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، از درخواستش از وزیرامور اقتصاد و دارایى و وزیر جهادکشاورزى جهت موافقت با پیشنهاد طرح موضوع بیمه آب کشاورزى براى کاهش ریسک خطر و آسیب هاى مالى کشاورزان، افزایش بهره ورى آب با اصلاح و بازسازى سیستم هاى انتقال و توزیع آب در مزرعه نوشت.

 

 

وی در پستی دیگر مطرح کرد: ۱۷ خرداد مهمان دوستان اتحادیه رستوران داران انزلی بودم که گل سرسبد کاراته ایران مازیار فرید خمامی عزیز هم در این مهمانی حضور داشت و آخر هم عکس یادگاری گرفته شد که به ترتیب نشسته از راست مهدی فلاح کهن (مدیریت رستوران پارسی) مهندس خودکار (رئیس صنعت ومعدن انزلی) حسن صیدگر مدیر باشگاه صیدگر انزلی،مصیب عاشوری مدیر رستوران حاج مرتضی، اینجانب جعفرزاده ایمن آبادی و  اردشیر پورحسین نایب رئیس اطاق اصناف انزلی و غفاری رئیس اتحادیه تاکسی تلفنی و ایستاده از راست مازیار فرید خمامی و دکتر رسولی عضو شورای شهر رشت و علی فاطمی نیا مدیر رستوران نیلوفر آبی و آقا رحیم شهابی مدیر رستوران اکبر جوجه و همیشه گفتم و تکرار می کنم انزلی نگین گیلان است.

 

 

نماینده رشت در توضیح تصویر زیر یادداشت کرد: و چهل روز گذشت ! آری بعد از افطار پنجشنبه ۱۷ خرداد در مراسم جوان دلبند خانواده بزرگ اسدی پرور و رستگار در چله خانه رشت شرکت کردم مرحوم علیرضای اسدی پرور ماسوله فرزند آقای اسدی پرور و سرکار خانم رستگار در چهل روز پیش بر اثر سانحه تصادف موتورسیکلت جان به جان آفرین تسلیم کرد؛وقتی مطلع شدم عصر پنجشنبه مراسم اربعین اش است ابتدا در دلم گفتم چه زود گذشت ولی وقتی بیاد دل مادر داغ دارش و کمر خم شده پدرش افتادم به خودم گفتم برای ما زود گذشت ولی قطعا برای آنها هر روز حداقل یکسال بود . نمی دانم در این چهل روز چه طور جای خالی اش را پر کردند ولی در این شب های احیا از خدا خواستم هیچ خانواده ای داغ جوان نبیند ‌و خداوند به این پدر و مادر فقط صبر عطا کند ان شاالله.

 

 

غلامرضا تاجگردون نماینده مردم گچساران و باشت و رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس، در صفحه خود در اینستاگرام برای مظاهری، سنگربان تیم ملی و همشهری خود آرزوی موفقیت کرد.

 

 

تاجگردون همچنین مطرح کرد: امروز نشست خوبی در شهرم برگزار شد. رفع خون بین دو خانواده از یک ایل بزرگ یعنی بابکانی. خانواده مقتولی با حضور بزرگان قاتل فرزندشان را بخشیدند. از همه که در این راه قدم برداشتند سپاسگزارم.

 

 

وی در توضیح تصویر زیر نوشت: یک کار خوب از یک نوجوان گچسارانی. کتابهای خودش را به کتابخانه جدید محله سادات اهداء کرد. کسانی که کتاب خوب کودک دارند و نیاز ندارند اگر به کتابخانه محله سادات اهداء کنند بچه های عزیز محله میتوانند. استفاده کنند. چند روز پیش که بازدید داشتم. یک دختر بچه در یک هفته 9 کتاب کودک را خوانده بود. استقبال خوبی شده همه باید با هم همکاری کنیم تا این مجموعه رونق خوبی برای بچه های محله داشته باشد.

 

 

روح الله حضرت پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با انتشار پست زیر یادداشت کرد: شهادت مظلومانه و جانسوز جمعی از فرزندان رشید و شجاع آذربایجان که در اقدامی تروریستی در منطقه سردشت به لقاء الله شتافتند، ملت ایران و مردم سرافراز آذربایجان را داغدار کرد. 
بدون شک ملت قدرشناس ایران همواره از مرزبانان غیور خود که جانشان را در راه دفاع از مرزهای وطن فدا کردند با بزرگی و افتخار یاد خواهند کرد.
اینجانب ضمن تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده های داغدار این عزیزان، از خداوند متعال برای این بزرگواران علو درجات و حشر با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین ( ع ) و برای خانواده های عزادار و بزرگوار این عزیزان صبر و اجر مسألت دارم.

 

 

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک و رئیس کمیسیون انرژى مجلس، تصویری از حضورش در مراسم شب ۲۳ رمضان منتشر کرد.

 

 

سیدصادق طباطبایی نژاد نماینده مردم شهرستان اردستان درمجلس شوراى اسلامى، قسمتی از سخنانش در راهپیمایی روز قدس را به اشتراک گذاشت:

حضرت امام خمینی (ره) از سال ها پیش قیام علیه صهیونیست ها را آغاز کرد چرا که اشغال قدس به عنوان قبله نخست مسلمانان و محل معراج پیامبر اسلام (ص) از سوی این رژیم خونخوار، مانند غده سرطانی در قلب کشورهای اسلامی است که باید از بین برود.

وی افزود: رژیم اشغالگر صهیونیستی با شعار نیل تا فرات قصد داشت تا کشورهای اسلامی منطقه را به اشغال خود درآورد، اما امروز همچنان که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند رو به نابودی است و در سال های پیش رو از صحنه تاریخ حذف خواهد شد.

نماینده اردستان درمجلس عنوان کرد: محور مقاومت با پیروزی بر گروه های تکفیری از جمله داعش توانست اقتدار خود در منطقه را به آمریکا و حامیانش نشان داده، آنها را در تنگنای همه جانبه قرار دهد که در این راستا روزهای بهتری برای محور مقاومت و ملت ستمدیده #فلسطین پیش بینی می شود. 

او اضافه کرد: دشمنان اسلام تلاش کردند با بهره گیری از گروه های جنایتکاری مانند داعش و ایجاد جنگ و کشتار در کشورهای سوریه، عراق، لبنان و یمن امنیت اسرائیل جعلی را تامین کنند اما امروز شاهد به وجود آمدن گروه های #بسیج مردمی در عراق و سایر کشورها در جهت استحکام جبهه مقاومت و نابودی این رژیم اشغالگر هستیم.

طباطبائی نژاد گفت: محور مقاومت امروز در منطقه غرب آسیا از هر زمان دیگری سربلندتر و قوی تر است و تا نابودی دشمنان مسلمانان همچنان به پیش می رود.

وی در ادامه به مسئله برجام و بد عهدی ایالات متحده اشاره کرد و افزود: توافق هسته ای تصمیمی ملی بود اما آمریکا دست از سر ما بر نداشت زیرا قصد سلطه کامل بر ایران را دارد که این آرزو را به گور خواهد برد.

عضوکمیسیون فرهنگی مجلس اقتصاد مقاومتی را بهترین راه برای چیرگی بر تحریم ها عنوان کرد و گفت: اتکا به توان نیروی انسانی و ظرفیت های فراوان موجود در کشور راه رفع مشکلات است و لایحه هایی نیز در مجلس وجود دارد که باید با هوشیاری و کارشناسی بررسی شود.
راهپیمایان در ادامه این آئین از میدان امام (ره) تا میدان مسجد جامع اردستان با سر دادن شعارهایی در حمایت از محور مقاومت و آتش کشیدن پرچم های آمریکا و اسرائیل 70 سال اشغالگری، ستم و جنایت های اشغالگران قدس شریف و حامیان منطقه ای و جهانی آنها را محکوم کردند.

 

 

علی اسدی نماینده مردم شهرستان شهربابک در مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود از بازدیدش از مرکز اقامتی بهبودی کمپ نوید آزادی خبر داد.

 

 

قاسم احمدی لاشکی خادم مردم شهرستان های نوشهر چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی، با انتشار ویدیویی خبر داد: پروژه استادیوم ورزشی نوشهر با تلاش جدی عزیزان در حال ساخت است.
آتمام پروژه احیاء تیم شموشک رادر دلها زنده میکند به امید آنروز.

 

 

امیر خجسته نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس، از دیدارش با خانواده شهیدان ایرج، سعید و مجید چنگیزی نوشت.

در این دیدار امیر خجسته ضمن عیادت از پدر شهیدان چنگیزی که سه پسرش در جبهه‌های حق علیه باطل به درجه شهادت نائل آمده‌اند، والدین شهدا را سرمایه‌های نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: تجلیل از پدران و مادران شهدا مایه مباهات است چرا که استقلال و آزادی ایران را مرهون خون شهدا و فرزندان آنها هستیم.
گفتنی است؛شهید ایرج چنگیزی در سال 1334 متولد و 15 مرداد 62 در منطقه حاج عمران به شهادت رسید، شهید سعید چنگیزی نیز در سال 1343 متولد و 1 اسفند 62 در منطقه چنگوله به شهادت نایل آمد و شهید مجید چنگیزی در سال 1340 متولد و در 21 مرداد 65 در جزیره مجنون به شهادت رسید.

 

 

داود محمدی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس، تصاویری از بازدیدش از مرکز انتقال خون استان قزوین به اشتراک گذاشت.

 

 

مهرداد لاهوتی نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی، در صفحه خود در اینستاگرام تصاویری از جلسه اش با  امام جمعه لنگرود، بخشدار مرکزی، مسئولین انتظامی و نظامی شهرستان، شهردار لنگرود، شهردار چاف و چمخاله و شورای شهرهای لنگرود، چاف و چمخاله و شلمان و همچنین تصاویری از نشست اش با ریاست اداره بنیاد مسکن شهرستان لنگرود و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، منتشر کرد.

 

سید مهدی موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی، در اینستاگرام شخصی اش یادداشت کرد: 

وقتی در مراسم دعا شرکت می کنی و کتاب دعا را می خوانی، دعاهایت طلب آمرزش است و رهایی از جهنم و ورود به بهشت، اما وقتی با خودت خلوت می کنی، حاجات و نیازهای روزمره است که از قلبت بر زبانت جاری می شود و گاه اشکت را جاری می کند. گاه به پیروی از مداحان تو هم زمانت را تقسیم می کنی، لحظاتی به روخوانی دعا می گذرانی و لحظاتی به خواستن حاجات خودت! انگار که ایندو، دو بخش جداگانه اند که باید عدالت را بینشان برقرار کنی و اینجاست که می بینی این تناقض در زندگی روزمره هم دیده می شود: آنان که متکبرانه بر سر سجاده می نشینند و تصور می کنند که انجام مستحبات می تواند قلب پر از بغض و کینه آنها را به بهشتی برساند که جایگاه بخشندگان است! و فراموش می کنند که همه اعمال و عبادات و توصیه های خداوند برای ساختن انسانی است که بتواند مثل خداوند بخشنده و مهربان باشد و مثل پیامبر رحمه للعالمین! و شاید شب قدر زمان حل کردن این تناقضهاست‼️

 

 

مهدی سنایی نماینده پیشین مجلس و سفیر کنونی ایران در روسیه، در آخرین پست اینستاگرامی خود نوشت: بر اساس سنت چند ساله، میزگردی چند رسانه ای به مناسبت روز قدس توسط خبرگزاری ریانووستی در مسکو برگزار شد که در آن بنده به همراه علی مطهری، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی حضور و سخنرانی داشتیم.
در این میزگرد عبدالحافظ نوفال و حسین دیریوز، سفرای فلسطین و ترکیه در روسیه، روشن آبیاسوف معاون اول شورای مفتیان روسیه و اولگ فومین معاون "مرکز روسی اورشلیم" نیز حضور داشتند. 
سخنرانان و حضار دیگر از جمله خبرنگارها در این جلسه ضمن اعلام همبستگی با ملت فلسطین و محکومیت اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی و آمریکا، در خصوص راه های حل و فصل مسئله فلسطین گفتگو کردند. 

 

 

نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی تصاویری از حضورشان در راهپیمایی روز قدس به اشتراک گذاشتند و این روز را گرامی داشتند.

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط