هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی تاکیدکرد:

تولید16میلیون لیتر بنزین یورو4 روزانه در پالایشگاه شازند/ انتقال پالایشگاه شازند به بخش خصوصی آن را از چترکامل دستگاه‌های نظارتی خارج می کند

سرویس استان ها
نماینده مردم شازند درمجلس با بیان اینکه 16میلیون لیتر بنزین یورو4 روزانه در پالایشگاه شازند تولید می‌شود،گفت:انتقال پالایشگاه شازند به بخش خصوصی مساوی با خروج از تیررس کامل دستگاه‌های نظارتی است.
سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 14:52
تولید16میلیون لیتر بنزین یورو4 روزانه در پالایشگاه شازند/ انتقال پالایشگاه شازند به بخش خصوصی آن را از چترکامل دستگاه‌های نظارتی خارج می کند نماینده مردم شازند درمجلس با بیان اینکه 16میلیون لیتر بنزین یورو4 روزانه در پالایشگاه شازند تولید می‌شود،گفت:انتقال پالایشگاه شازند به بخش خصوصی مساوی با خروج از تیررس کامل دستگاه‌های نظارتی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201804104130184097.jpg تولید16میلیون,لیتر,بنزین,یورو4,روزانه,در,پالایشگاه,شازند/,انتقال,پالایشگاه,شازند,به,بخش,خصوصی,آن,را,از,چترکامل,دستگاه‌های,نظارتی,خارج,می,کند Icana

 علی ابراهیمی درگفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت  درباره وضعیت پالایشگاه شازند،گفت:پالایشگاه شازند جزو مدرترین پالایشگاه‌های کشور است و این درحالی است که زمزمه‌های واگذاری یکی از مدرترین پالایشگاه‌های کشور در شازند به گوش می‌رسد که این امر  نمی‌تواند  دستاورد مناسبی برای پالایشگاه مدرن شازند به همراه داشته باشد.

انتقال پالایشگاه شازند به سهام عدالت تنها جابجایی مدیریت است

نماینده مردم شازند درمجلس شورای اسلامی بابیان اینکه واگذاری پالایشگاه شازندبه بخش خصوصی خطری برای ادامه  روند موفقیت آمیز این پالایشگاه مدرن تلقی می‌شود،تصریح کرد:در کشور ما بخش خصوصی موثر و کارآمد که اهلیت درحوزه نفت داشته باشد را در اختیار نداریم.

ابراهیمی  افزود:انتقال پالایشگاه شازند به سهام عدالت تنها جابجایی مدیریت است و تقریبا با انتقال این پالایشگاه  به بخش خصوصی  پالایشگاه مذکور از  تیررس دستگاه‌های نظارتی تاحدودی خارج می‌شود.

 وی افزود:مجمع نمایندگان استان مرکزی،استاندار،نماینده ولی فقیه نیز در استان و از جمله بنده به عنوان نماینده مردم مخالف این انتقال هستیم و تذاکراتی نیز در  این زمینه به مسئولان داده‌ایم.

 عضوکمیسیونکشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیاناینکه 16میلیون لیتر بنزین یورو4 روزانه در پالایشگاه شازند تولید می‌شود یادآورشد: انتقال پالایشگاه شازند  به بخش خصوصی  مساوی  با خروج از تیررس کامل دستگاه‌های نظارتی است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000