هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اینستاملت:

دستاوردهای حضور رئیس‌جمهور در چین/ طرح مجلس برای اجرای شروط رهبری در برجام/ پیام تسلیت اینستاگرامی رئیس مجلس به مناسبت درگذشت دکتر احمد احمدی

سرویس دیگر رسانه‌ها
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 10:44
دستاوردهای حضور رئیس‌جمهور در چین/ طرح مجلس برای اجرای شروط رهبری در برجام/ پیام تسلیت اینستاگرامی رئیس مجلس به مناسبت درگذشت دکتر احمد احمدی اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612100519679589.jpg دستاوردهای,حضور,رئیس‌جمهور,در,چین/,طرح,مجلس,برای,اجرای,شروط,رهبری,در,برجام/,پیام,تسلیت,اینستاگرامی,رئیس,مجلس,به,مناسبت,درگذشت,دکتر,احمد,احمدی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: 

رحلت عالم جلیل القدر، استاد برجسته و دانشمند حق طلب، جناب آقای دکتر احمد احمدی باعث تاثر شدید گردید. ایشان سال ها در محضر علامه طباطبایی (قدس سره) و امام خمینی (رحمه الله علیه) تلمذ نمودند و در دانشگاه تهران به تدریس فلسفه اشتغال داشتند.

در همه این دوران در کنار وجهه علمی، سجایای اخلاقی و تواضع و پارسایی ایشان در تربیت شاگردان بسیار موثر بود. خدمات ایشان در سال های طولانی عضویت در شورای انقلاب فرهنگی و سازمان سمت و پایه گذاری دانشگاه تربیت مدرس و دلسوزی در حل مشکلات کشور بر کسی پوشیده نیست.

برای آن سفر کرده عروج به عالم ملکوت و کسب مقام رضا از مقام احدیت خواستارم و به خانواده محترم ایشان و حوزه های علمیه و اساتید دانشگاه و شاگردان استاد عرض تسلیت و تعزیت دارم.

 

 

وی همچنین تصاویری از مراسم اولین سالگرد شهدای حادثه تروریستی مجلس منتشر کرد.

 

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی، در جدیدترین پست اینستاگرامی خود مطرح کرد: با توجه به عملیاتی شدن شعار سال ( حمایت از تولید کالای ایرانی ) راهکار هاى اجرایى عنوان شده از سوى انجمن مدیران صنایع گیلان که در جلسات متعدد کارشناسی به جمع بندی رسیده و مورد مطالبه صنعت گران و واحدهای تولیدی است جهت صدور دستور ابلاغ به مسئولین ذیربط ملی مورد انتظار است.

 

 

وی در پستی دیگر در خصوص سفر روحانی به چین برای حضور در اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای و اهمیت این موضوع با توجه به خروج آمریکا از برجام، اظهار داشت: قبل و بعد از برجام، آمریکا براساس یک درخواست نامشروع و غیرمنطقی ضررهای فراوانی را به اقتصاد جهان وارد کرد.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خروج آمریکا از برجام باعث شد تا بسیاری از کشورهای دنیا متوجه شوند که ایران بی جهت از بابت ادعاهای پوچ و دروغین ترامپ دچارضرر و زیان شده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران به دنبال آن است اقدام ناصحیح آمریکا را به جهان نشان دهد و ثابت شود که نقض برجام از سوی آمریکا نتیجه لجبازی و بی‌منطقی این کشور است، البته در شرایط فعلی ظاهرا کشورهای آسیایی عصبانی و مستاصل هستند.
جعفرزاده ایمن‌آبادی ادامه داد: حضور دکتر روحانی در اجلاس سران کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای ضمن اینکه می‌تواند حقانیت ایران را رقم بزند، برای دنیا نیز می تواند پیام داشته باشد که جمهوری اسلامی ایران صلح طلب و به دنبال بسط و توسعه خدمات تجاری و بازرگانی خود با دنیا است و اصلا به دنبال تنش و تشنج نیست.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ترامپ خواسته‌های غیر مشروع و غیر منطقی دارد که امروز گریبان ایران را گرفته و سایر کشورها نیز از گزند این ویژگی‌های ترامپ در امان نیستند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می توان امیدوار بود به اینکه ایران عضو اصلی سازمان همکاری شانگهای شود؟، بیان کرد: ایران این پتانسل را دارد که عضو اصلی سازمان همکاری شانگهای شود و از حوزه اقتصادی دستگاه دیپلماسی خواسته‌ایم که از عضو ناظر به عضو اصلی ارتقا پیدا کند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: پس از حضول برجام ایران ثابت کرد که آماده همکاری است و در حوزه اقتصادی حرف‌هایی برای گفتن دارد.

 

 

نماینده رشت در پست هایی دیگر تصاویری از جلسه شورای اداری شهرستان رشت، نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و تصاویری از بازدیدش از آبگیر سل جیکتاج خشکبیجار به اشتراک گذاشت.

 

 

بهروز نعمتی سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامى، در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: 

مجلس طرحی برای اجرای شروط رهبری در برجام تهیه کرده است

پیرو بیانات اخیر مقام معظم رهبری در مورد مساله هسته‌ای؛ اروپایی‌ها باید خسارت‌هایی را که آمریکایی‌ها به برجام وارد کردند پرداخت کنند و اگر هم این کار را انجام ندهند مسئولین نظام همگی اتفاق نظر دارند که مجددا فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌ای را آغاز کنیم. آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها باید بپذیرند که اگر قرار باشد برجامی وجود نداشته باشد از سرگیری فعالیت‌های هسته‌ای ما شروع می‌شود. در همین زمینه مجلس هم در صورت عدم پیشبرد اقدامات توسط دولت و یا طرف‌های مقابل برای خروج از برجام طرحی که تهیه کرده را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

 

 

غلامرضا تاجگردون نماینده مردمگچساران و باشت و رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات، در اینستاگرام شخصی اش نوشت: افتخاری برای استانم. حاج عدل هاشمی علیرغم لابیها نائب رییس کمیسیون انرژی شد. تبریک به ایشان و مردم عزیز استان.

 

 

وی همچنین تصویر زیر را به اشتراک گذاشت.

 

 

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک، از انتخاب مجدد خود به عنوان رئیس کمیسیون انرژی خبر داد.

 

 

على اصغر یوسف نژاد نماینده مردم سارى و میاندورود در مجلس، از بازدیدش از هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه بعثت ،هنرستان کار و دانش دخترانه حضرت زهرا (س) و هنرستان کار و دانش پسرانه امام محمدباقر (ع) خبر داد.

 

 

غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان های گرمسار، آرادان و ایوانکی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، در خصوص سفر به روسیه و تماشای جام جهانی پست زیر را به اشتراک گذاشت.

 

 

 علی اسدی نماینده مردم شهرستان شهربابک در مجلس شورای اسلامی، با انتشار پیامی صعود نارنجی پوشان صنعت مس شهربابک به لیگ دسته سه فوتبال کشور را تبریک گفت: 

بسم الله الرحمن الرحیم

درود بی دریغ بر دلاوران عرصه ی ورزش دیار شهربابک، نام آوران غیوری که پرچم اقتدار شهربابک را در عرصه ورزش پرطرفدار فوتبال در سال ۱۳۹۷ به اهتزاز در آوردند و با صعود به لیگ دسته سه فوتبال کشور، امید تازه ای در دل جوانان و ورزش دوستان زنده کردند.

حلاوت و شیرینی صعود نارنجی پوشان به لیگ دسته سه فوتبال کشور، گوارای وجود مردم شریف و قهرمان شهرستان شهربابک باشد و اینک ماییم و سرمایه ای بی بدیل که باید در خدمت آینده جوانان این دیار قرار گیرد و همین موفقیت هاست که چهره زیبای شهربابک آینده را خواهد ساخت.

این صعود تاریخی، نشان از لیاقت و شایستگی ورزشکاران این خطه دارد و بدون تردید تلاش‌های مجدانه تک تک بازیکنان، مربیان، مدیر عامل جوان و پرتلاش و هیئت مدیره باشگاه این مهم را میسر ساخته است و ثابت کردند ورزش نه تنها میعادگاه قهرمانی است بلکه عامل وحدت سرزمینی، افتخار ملی و نشاط اجتماعی و تجلی گاه نیک پهلوانی می باشد.

اینجانب به پاس همه تلاش ها، افتخارات و امیدهایی که در سال جدید آفریدید به نمایندگی از اقیانوس بیکران مهر و ایمان مردم شهربابک دست شما را می فشارم و از ایزدمنان در همه ی عرصه ها آرزوی موفقیت روز افزون را دارم.

 

 

محمد دامادی نماینده ساری و میاندرود در مجلس، در صفحه شخصی خود مطرح کرد: در اولین جلسه از شروع بکار مجلس پس از تعطیلات هفته گذشته ،طرح سوال از دکتر اردکانیان وزیر محترم نیرو را به اتفاق چهار تن از همکارانم در خصوص وضعیت احداث سد فنیسک امضا کرده و آن را تصمیمی سیاسی قلمداد نموده ام.شک نکنید که تمام اعتماد و ظرفیت مازندران در مجلس برای پایان بخشیدن به این تصمیم ناصواب همدل خواهند بود.

 

 

محمد وحدتی نماینده مردم بستان آباد، تیکمه داش و حومه در مجلس شورای اسلامی، تصاویری از بازدیدش از طرح توسعه ساختمان اورژانس بیمارستان بستان اباد بازدیدش از  پیشرفت ساختمان درمانگاه تیکمه داش و تصویری از دیدارش با مدیرکل امور مالیاتی استان آذربایجان شرقی منتشر کرد.

 

 

 

فاطمه سعیدی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با انتشار پست زیر عنوان کرد: برخی‌ها منافع ملی را به بازی قدرت خودشان گره زده‌اند.

 

 

داود محمدی نماینده مردم قزوین ، البرز و  آبیک در مجلس، در صفحه خود در اینستاگرام تصاویری از ملاقاتش با مردم آبیک بعد از خطبه های نماز جمعه و راهپیمایی روز قدس، به اشتراک گذاشت.

 

 

کمال الدین پیرموذن نماینده مردم اردبیل،نیر،نمین و سرعین در مجلس نهم شورای اسلامی، در آخرین پست اینستاگرامی خود عنوان کرد: مردم تیزهوش ایران رمز واکنش افتراگونه و بی ادبانه جریان مشکوک خودسر ، به دکتر صالحی دانشمند که صبغه اعتقاد و ایمان صادقانه وی به نظام و کشور برهیچ کس پوشیده نیست ، در راهپیمایی روز قدس ، را بخوبی می دانند که دستهای الوده کاسبان تحریم در پشت ان نمایان است.

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط