هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مرادی:

کولبران کردستان به فراموشی سپرده شده اند/ ایجاد کارتهای الکترونیکی راهکاری برای ساماندهی مرزی کولبران

سرویس استان ها
نماینده مردم مریوان در مجلس با بیان اینکه اقدامات اجرایی برای ساماندهی کوله بران در کردستان عملیاتی نشده است،گفت:ایجاد کارت های الکترونیکی راهکاری برای ساماندهی مرزی کوله بران تلقی می‌شود.
سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 08:35
کولبران کردستان به فراموشی سپرده شده اند/ ایجاد کارتهای الکترونیکی راهکاری برای ساماندهی مرزی کولبران نماینده مردم مریوان در مجلس با بیان اینکه اقدامات اجرایی برای ساماندهی کوله بران در کردستان عملیاتی نشده است،گفت:ایجاد کارت های الکترونیکی راهکاری برای ساماندهی مرزی کوله بران تلقی می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201803106128150382.jpg کولبران,کردستان,به,فراموشی,سپرده,شده,اند/,ایجاد,کارتهای,الکترونیکی,راهکاری,برای,ساماندهی,مرزی,کولبران Icana

منصور مرادی درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت کولبران در استان کردستان،گفت:تخلیه‌ی مرزها  با خروج مرزنشینان  آسیب‌های اجتماعی به همراه دارد و این درحالی است که  اقدامات اجرایی  برای کولبران در  مناطق مرزی بویژه  در کردستان هنوز لحاظ نشده است.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:مقرر شده است که برای رفع مشکلات کوله بران در استان کردستان مرزها ساماندهی شود و بدین معنا که برای هر خانواده 4 نفر به اعضای هرنفر 700 تومان تخفیف  بازرگانانی  در نظر گرفته شود و این در حالی است که این  طرح در هیئت دولت تصویب شده،اما اجرایی نشده است.

وی بابیان اینکه عدم ساماندهی کولبران در  مناطق مرزی  موجبات نارضایتی مردم در شهرهای مرزی  را  فراهم کرده است ،افزود: نبود درآمد پایدار،مهاجرت مرزنشینان  را رقم می زند،بنابراین باید فکری اساسی برای معیشت مرزنشینان کرد.

عضوکمیسیون برنامه بودجه و محاسبات  مجلس با بیان اینکه اقدامات اجرایی برای ساماندهی کولبران در  کردستان  عملیاتی نشده است ،یادآورشد:ایجاد کارت های الکترونیکی راهکاری برای ساماندهی مرزی کولبران  تلقی می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط