سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محبی نیا در مخالفت با بررسی اولویت‌دار لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا:

مشکل قاچاق قانونگذاری و نظارت نیست؛ مدیریت است

سرویس صحن
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه مشکل قاچاق قانونگذاری و نظارت نیست، گفت: مشکل این بخش مدیریتی است.
سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 11:28
مشکل قاچاق قانونگذاری و نظارت نیست؛ مدیریت است نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با تاکید بر اینکه مشکل قاچاق قانونگذاری و نظارت نیست، گفت: مشکل این بخش مدیریتی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612103684691933.jpg مشکل,قاچاق,قانونگذاری,و,نظارت,نیست؛,مدیریت,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، جهانبخش محبی نیا در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در مخالفت با بررسی اولویت دار اعمال تبصره یک ماده 104 برای لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا گفت: چه مشکلی وجود دارد که بعد از گذشت 20 سال وضعیت گفتمان غالب موضوع قاچاق است و روز به روز نیز وخیم تر می شود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راهکار مبارزه با قاچاق قانونگذاری نیست، تصریح کرد: مشکل مسائل مدیریتی است.

وی ادامه داد: 20 سال به طور مداوم تمامی مسئولان، نمایندگان در امر مبارزه با قاچاق صحبت و جلسه برگزار می کنند اما در نهایت قاچاق بزرگترین تهدید کشور محسوب می شود در این رابطه چه مشکلی وجود دارد که بعد از گذشت 20 سال هنوز این معضل مدیریت نشده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با توجه به اینکه مشکل قاچاق قانونگذاری و نظارت نیست، گفت: دولت ادعا می کند حتی یک شاخص اقتصادی که با استناد به آن بتوان بگوییم که در اقتصاد موفق بوده ایم نداریم؛ صحنه را برگردانید و عقب ماندگی جامعه را ورق بزنید./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر