هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قنبری:

برخی از شخصیت‌های اصلاح طلب انتظارات بیشتری از فراکسیون امید دارند/ عارف از شخصیت‌های برجسته جریان اصلاحات است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو حزب مردم سالاری گفت: برخی از شخصیت‌های اصلاح طلب انتظارات بیشتری از فراکسیون امید دارند ولی معتقدم انتظارات باید مطابق با شرایط باشد.
سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 12:11
برخی از شخصیت‌های اصلاح طلب انتظارات بیشتری از فراکسیون امید دارند/ عارف از شخصیت‌های برجسته جریان اصلاحات است عضو حزب مردم سالاری گفت: برخی از شخصیت‌های اصلاح طلب انتظارات بیشتری از فراکسیون امید دارند ولی معتقدم انتظارات باید مطابق با شرایط باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801101263748618.jpg برخی,از,شخصیت‌های,اصلاح,طلب,انتظارات,بیشتری,از,فراکسیون,امید,دارند/,عارف,از,شخصیت‌های,برجسته,جریان,اصلاحات,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ داریوش قنبری عضو حزب مردم سالاری با اشاره به صحبت‌های رئیس دولت اصلاحات مبنی بر اینکه عارف اصلاح طلب تر از روحانی نیست اظهار داشت: قطعا عارف از شخصیت‌های برجسته جریان اصلاحات است که همواره مورد تأیید خاتمی بوده و خدماتش در دولت اصلاحات بر کسی پوشیده نیست.

عضو حزب مردم سالاری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در انتخابات سال 98 مجلس شورای اسلامی امکان آن وجود دارد که جریان اصلاحات از شخصی غیر از عارف حمایت کند؟ در این صورت چه گزینه‌های احتمالی وجود دارد؟ گفت: در کشور ما اظهار نظر درباره آرایش سیاسی قبل از موعد امکان‌پذیر نیست زیرا متغیرهای خاصی پیش‌بینی انتخابات را دشوار می‌کند پیش‌بینی های صحیح باید در آستانه انتخابات باشد.

وی همچنین درباره ناکارآمدی‌های فراکسیون امید در هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی و انتقال برخی چهره‌های اصلاح طلب به عارف افزود: معتقدم عملکرد فراکسیون امید مثبت است با توجه به افراد حاضر در فراکسیون که توانسته‌اند وزن خود را به خوبی حفظ کنند فراکسیون راه اعتدال، ممانعت با افراط و جناح بندی را در پیش گرفته است.

وی افزود: برخی از شخصیت‌های اصلاح طلب انتظارات بیشتری از فراکسیون امید دارند ولی معتقدم انتظارات باید مطابق با شرایط مجلس باشد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ عضو حزب مردم سالاری با اشاره به اینکه برخی اصلاح‌طلبان مطرح می‌کنند که عارف از اسم اصلاحات سهم‌خواهی می‌کند افزود: موافق این حرف‌ها نیستم رئیس فراکسیون امید همواره منافع جریان اصلاح طلبی را مد نظر داشته و برای استفاده شخصی هیچ اقدامی نکرده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000