سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بهرام نیا در تذکر شفاهی تاکید کرد:

لزوم رسیدگی به وضعیت نابسامان بازار طلا، خودرو و مسکن

سرویس صحن
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به وضعیت گرانی بازار طلا، خودرو و مسکن شد.
سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 14:00
لزوم رسیدگی به وضعیت نابسامان بازار طلا، خودرو و مسکن نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی به وضعیت گرانی بازار طلا، خودرو و مسکن شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104519980831.jpg لزوم,رسیدگی,به,وضعیت,نابسامان,بازار,طلا،,خودرو,و,مسکن Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن بهرام نیا در نشست علنی امروز (سه شنبه 22 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به اصل 84 قانون اساسی و مواد 23 و 24 آیین نامه داخلی مجلس گفت: در این مواد به حفظ شأن و منزلت و اقتدار مجلس و دفاع از حقوق و جایگاه قانونی نمایندگان تاکید شده است.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس در سال گذشته توسط آقای وقف چی نسبت به جمع آوری امضا برای سوال از رئیس جمهور مرتبط با موسسات مالی و اعتباری اقدام شد و من نیز آن را امضا کردم، اما به علت به حد نصاب نرسیدن در دستور کار مجلس قرار نگرفت و متعاقب آن آقای ذوالنور لیستی را تهیه و نسبت به جمع آوری امضا اقدام کرد که من جزو این لیست نبودم، اما متاسفانه اسم من در لیست قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این رابطه پیگیری هایی را داشتم و امروز نیز در جلسه فراکسیون ولایی از ذوالنور درخواست کردم چطور اسم من در لیست قرار گرفته و وی مطرح کرد که به احتمال قوی اشتباهی از طرف هیات رئیسه صورت گرفته است، بنابراین به دلیل اجحاف در حقم تقاضا دارم هیات رئیسه به این موضوع رسیدگی و آن را پیگیری کند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزرای اقتصاد، صنعت، جهاد کشاورزی و رئیس بانک مرکزی تصریح کرد: علت گرانی و افسارگسیختگی در بازار طلا، خودرو، مسکن و گرانی اجناس و رکود و بیکاری چیست؟/

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر