سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کامران در تذکر شفاهی:

کمبود آب شرب در اصفهان/جلسات پیگیری برای حل مشکل به صورت مستمر برگزار شود

سرویس صحن
نماینده مردم اصفهان با انتقاد از کمبود آب شرب در اصفهان گفت: برخی مردم حتی آب برای حمام و دستشویی ندارند.
سه‌شنبه 22 خرداد 1397 ساعت 14:12
کمبود آب شرب در اصفهان/جلسات پیگیری برای حل مشکل به صورت مستمر برگزار شود نماینده مردم اصفهان با انتقاد از کمبود آب شرب در اصفهان گفت: برخی مردم حتی آب برای حمام و دستشویی ندارند. http://cdn.icana.ir/d/019/201804102069481816.jpg کمبود,آب,شرب,در,اصفهان/جلسات,پیگیری,برای,حل,مشکل,به,صورت,مستمر,برگزار,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن کامران در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با انتقاد از اینکه مردم اصفهان با کمبود آب شرب مواجه هستند، گفت: برخی از منازل حتی آب برای حمام و دستشویی ندارند و این در شان نظام نیست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه جلسات مربوطه تاکنون خروجی نداشته است، خطاب به هیات رئیسه افزود: تقاضا داریم جلسات به صورت مستمر برگزار شود، از مجلس انتظار داریم به کمبود آب شرب اصفهان توجه کند.

وی ادامه داد: آب داریم اما از 16 مترمکعب در ثانیه تنها 6 مترمکعب وارد تسویه خانه شده و 9.5 مترمکعب آن گم و 3.5 هم زایش دارد و راهکار رفع این معضل در استان اصفهان و سایر استان ها این است که نسبت به قطعی برق چاه های غیرمجاز و متخلف اقدام کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر کامران گفت: در خصوص برگزاری جلسات مستمر پیگیری لازم را خواهیم داشت./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000