هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیمی:

نمره فدراسیون فوتبال دربازی‌های تدارکاتی جام جهانی 12 است/ پایان دادن به شائبه‌ها در زمینه سرخابی ها با تحقیق وتفحص

سرویس فرهنگی
عضو هییت رییسه کمییسون فرهنگی بابیان اینکه نمره فدراسیون فوتبال دربازی‌های تدارکاتی جام جهانی 12 است،گفت: پایان بسیاری از شائبه‌های موجود در قبال باشگاه استقلال و پرسپولیس با تحقیق و تحفص از سرخابی ها کلید می‌خورد.
چهارشنبه 23 خرداد 1397 ساعت 12:49
نمره فدراسیون فوتبال دربازی‌های تدارکاتی جام جهانی 12 است/ پایان دادن به شائبه‌ها در زمینه سرخابی ها با تحقیق وتفحص عضو هییت رییسه کمییسون فرهنگی بابیان اینکه نمره فدراسیون فوتبال دربازی‌های تدارکاتی جام جهانی 12 است،گفت: پایان بسیاری از شائبه‌های موجود در قبال باشگاه استقلال و پرسپولیس با تحقیق و تحفص از سرخابی ها کلید می‌خورد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711102455248182.jpg نمره,فدراسیون,فوتبال,دربازی‌های,تدارکاتی,جام,جهانی,12,است/,پایان,دادن,,به,شائبه‌ها,در,زمینه,سرخابی,ها,,با,,تحقیق,وتفحص Icana

 علیرضا ابراهیمی  در  گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت درباره  تحقیق و تفحص از  باشگاه های استقلال و پرسپولیس ،گفت:تحقیق و  تفحص از سرخابی های  پایتخت باید با جدیت و سرعت بر  مدار اجراقرار بگیرد تا وضعیت باشگاه پرسپویس و استقلال به نوعی در مسیر   شفاف سازی قرار بگیرد و این در  حالی است که عمدتا دستگاه‌قضایی می‌بایست ورود محکمی به  بحث تحقیق وتقحص داشته باشند.

نماینده مردم رامیان در  مجلس شورای اسلامی تصریح  کرد: تحقیق و تحفحص بسیاری از شائبه‌های موجود در زمینه باشگاه  های پرسپولیس و استقلال را پاسخ می دهد و  ما شاهد بودیم که مجلس نیز با قاطعیت به این تحقیق و تفحص رای  مثبت داد بنابراین با ورود به این تحقیق  وتفحص می توان بسیاری از شائبه‌های پیرامون سرخابی‌ها را مرتفع کرد.

ابراهیمی افزود: نمره فدراسیون فوتبال در بازی‌های تدارکاتی درآستانه جام جهانی 12 است و این در حالی است که بازی تدارکاتی تیم ملی  بطور واقع بیانه  در آستانه  جام جام جهانی  مناسب نیست.

وی ادامه داد:  با توجه به اینکه تدارکات مناسبی برای  تیم ملی درآستانه جام جهانی تدارک دیده نشده  است، ما تنها در  جام جهانی دلخوش به غیرت بازیکنان تیم ملی و دانش فنی سرمربی تیم ملی هستیم.

عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی  مجلس یادآورشد: تحریمها نیز  در عدم بازی تدارکاتی تیم ملی مناسب  در  جام جهانی بی اثر  نبوده است اما در کل وضعیت تدارکاتی تیم ملی از حیث بازیکنان مطلوب نیست./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط