سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کامران پس از ارائه گزارش نحوه اجرای قانون نحوه پیگیری تحقق سیاست کلی اقتصاد مقاومتی:

اقتصاد مقاومتی در شعار تحقق نمی یابد/ لزوم توجه به اشتغال دائم

سرویس صحن
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: اقتصاد مقاومتی در شعار تحقق نمی یابد و لازمه آن توجه به اشتغال دایم است.
چهارشنبه 23 خرداد 1397 ساعت 11:11
اقتصاد مقاومتی در شعار تحقق نمی یابد/ لزوم توجه به اشتغال دائم نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: اقتصاد مقاومتی در شعار تحقق نمی یابد و لازمه آن توجه به اشتغال دایم است. http://cdn.icana.ir/d/019/201803106533742520.jpg اقتصاد,مقاومتی,در,شعار,تحقق,نمی,یابد/,لزوم,توجه,به,اشتغال,دائم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسن کامران دستجردی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 23 خردادماه) مجلس شورای اسلامی پس از قرائت گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در خصوص نحوه اجرای قانون نحوه پیگیری تحقق سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی با بیان اینکه مشکل کارگروه، ستاد و شورا نیست، گفت: امروز سه قوه دایر است اما بایر؛ متاسفانه اقدامی برای بهبود تولید انجام نمی شود فقط جلسه تشکیل می شود و در واقع به گفتار درمانی تبدیل شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه در بودجه امسال مجلس و دولت 39 هزار میلیارد تومان به بودجه تحمیل کردند، افزود: در آینده به 100 هزار میلیارد تومان می رسد.

وی با بیان اینکه باید به علم هنر بپیوندیم از کاهش 420 هزار کارآفرین در کشور انتقاد کرد و گفت: اشتغال دائم باید در دستورکار قرار گیرد، اقتصاد مقاومتی در شعار تحقق نمی یابد و در واقع اصل 44 غارت و چپاول است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با یادآوری اینکه تمامی اظهارات امروز گفتاردرمانی است و آثار آن به مردم نمی رسد، تصریح کرد: متاسفانه تنها هزینه های جاری افزایش یافته، اقتصاد مقاومتی را باید از خود شروع کرد و ضمانت اجرایی نیز باید در دستورکار قرار گیرد، مسئولان باید به خود سخت بگیرند و وقتی می توانند از اقتصاد مقاومتی صحبت کنند که خود آن را باور داشته باشند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر