سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پورمختار در تذکر شفاهی:

تحقیق و تفحص از سازمان اوقاف در دستورکار قرار گیرد/ وزارت امور خارجه معاونت اقتصادی بین المللی راه اندازی کند

سرویس صحن
عضو کمیسیون حقوقی مجلس با اشاره به اجحافی که در حق مردم می شود، گفت: تحقیق و تفحص از سازمان اوقاف طبق خواسته مردم باید در دستور کار مجلس قرار بگیرد.
چهارشنبه 23 خرداد 1397 ساعت 13:28
تحقیق و تفحص از سازمان اوقاف در دستورکار قرار گیرد/ وزارت امور خارجه معاونت اقتصادی بین المللی راه اندازی کند عضو کمیسیون حقوقی مجلس با اشاره به اجحافی که در حق مردم می شود، گفت: تحقیق و تفحص از سازمان اوقاف طبق خواسته مردم باید در دستور کار مجلس قرار بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/112038.jpg تحقیق,و,تفحص,از,سازمان,اوقاف,در,دستورکار,قرار,گیرد/,وزارت,امور,خارجه,معاونت,اقتصادی,بین,المللی,راه,اندازی,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی پورمختار در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 23 خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به مسئولان سازمان انرژی اتمی و وزارت امور خارجه، گفت: مسئولان این دو دستگاه باید در اجرای فرمان مقام معظم رهبری تسریع کرده و هرچه سریع تر به آماده سازی صنعت هسته ای و رسیدن به 190 هزار سو و نیز اخذ تضامین پنجگانه ابلاغ شده از سوی رهبری اقدام کنند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه FATF سندی استعماری است، گفت: اینگونه اسناد بین المللی وسیله ای در دست دولت های زورگو شده است تا کشورهای ضعیف را به تسلط خود در بیاورند لذا باید در بررسی آن ها توجه ویژه ای داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید جایگاه و شان مجلس را حفظ کنیم، افزود: تعامل با دو قوه دیگر دلیلی برای دست کشیدن از وظایف نظارتی نیست و این باید مورد توجه رئیس مجلس، هیات رئیسه و تمامی نمایندگان قرار گیرد.

عضو کمیسیون قضایی وحقوقی مجلس همچنین در تذکری دیگر تاکید کرد: وزارت امور خارجه به رقم قول های آقای وزیر قرار بود معاونت اقتصادی بین المللی راه بیندازد و سفارتخانه ها را فعال کند اما با گذشت یکسال هنوز این اتفاق نیفتاده است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی همچنین با تذکر به مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف گفت: باید هرچه سریع تر به اجحافی که در حق مردم می شود پایان داد ضمن آنکه مردم خواهان تحقیق و تفحص از سازمان اوقاف هستند لذا از نمایندگان خواهشمندم این مهم را پیگیری کنند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000