سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اولادقباد در تذکر شفاهی:

918 مدرسه دو شیفته در استان تهران وجود دارد/ وضعیت مدارس تخریبی استان تهران نگران کننده هستند

سرویس صحن
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مدارس تخریبی استان تهران نگران کننده هستند، آمارهایی از میزان کلاس ها و مدارس تخریبی این استان ارائه داد.
چهارشنبه 23 خرداد 1397 ساعت 13:43
918 مدرسه دو شیفته در استان تهران وجود دارد/ وضعیت مدارس تخریبی استان تهران نگران کننده هستند عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مدارس تخریبی استان تهران نگران کننده هستند، آمارهایی از میزان کلاس ها و مدارس تخریبی این استان ارائه داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201607100920482628.jpg 918,مدرسه,دو,شیفته,در,استان,تهران,وجود,دارد/,وضعیت,مدارس,تخریبی,استان,تهران,نگران,کننده,هستند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فریده اولادقباد در نشست علنی امروز (چهارشنبه 23 خرداد) با بیان اینکه امیدوارم به میمنت عید سعید فطر دنیایی عاری از جنگ و خشونت همراه با تعامل سازنده و احترام متقابل در میان تمامی ملت ها برسیم، در تذکری شفاهی خطاب به وزیر آموزش وپرورش گفت: با توجه به اینکه در سال 94 بخشنامه ای صادر شد که براساس آن معلمان نمی توانند بیش از یک مقطع ادامه تحصیل دهند در حالی که کتب درسی هرساله در حال تغییر است وروش های نوین تدوین متنوع تر می شوندباید آقای بطحائی برای از بین بردن این بخشنامه اجحاف آمیز اقدامات لازم را انجام دهد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس خطاب به وزیر آموزش وپرورش ادامه داد: آقای بطحائی، جامعه فرهنگیان به شدت از این بخشنامه اجحاف آمیز ناراضی هستند و انتظار می رود نسبت به لغو و اصلاح آن اقدامات عاجل صورت بگیرد.

وی همچنین در خصوص وضعیت آموزشی مدارس استان تهران گفت: استان تهران برخلاف تصور بسیاری از افراد در حوزه آموزشی جزءمناطق کم برخوردار به شمار می آید به عنوان مثال شهر تهران 168 مدرسه دو شیفته وشهرستان های آن 750 مدرسه دوشیفته دارند که در کل این استان با معضل 918 مدرسه دو شیفته روبرو است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش مجلس بیان کرد: تعداد کلاس های نیازمند بازسازی و تخریب در شهر تهران 7 هزار کلاس و در شهرستان های استان تهران 900 کلاس نیازمند تخریب و بازسازی هستند؛ همچنین در رابطه با مقاوم سازی مدارس 9900 کلاس نیازمند مقاوم سازی و 6000 مدرسه دیگر در شهرستان های این استان به این مهم نیاز دارند که در مجموع 16007 کلاس می‌شود؛ لذا انتظار داریم در بودجه سال 98 اهتمام ویژه ای به این مهم شود.

وی همچنین با تذکر به وزیر اقتصاد و دارایی اضافه کرد: با توجه به بازگشت تحریم های ظالمانه، تقویت اقتصاد مقاومتی ضروری است چرا که مدتی است نوسانات نرخ ارز جامعه را دچار تلاطم کرده است در این شرایط مدیریت مصارف ارزی کشور از اهمیت بسیاری برخوردار است.

اولادقباد ادامه داد: دولت به عنوان متقاضی و عرضه کننده ارز نقش کلیدی در مهار نرخ ارز دارد اما اکنون شاهد سوء مدیریت هستیم لذا امیدوارم در قیمت طلا و نرخ ارز تجدید نظر شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000