هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزاده خبر داد:

تشکیل کمیته‌ای برای نهایی کردن طرح تعیین تکلیف حق‌التدریسان

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته‌ای برای نهایی کردن طرح تعیین تکلیف حق‌التدریسان خبر داد.
چهارشنبه 23 خرداد 1397 ساعت 18:49
تشکیل کمیته‌ای برای نهایی کردن طرح تعیین تکلیف حق‌التدریسان سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته‌ای برای نهایی کردن طرح تعیین تکلیف حق‌التدریسان خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801108743668003.jpg تشکیل,کمیته‌ای,برای,نهایی,کردن,طرح,تعیین,تکلیف,حق‌التدریسان Icana

سید حمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در توضیح ارجاع طرح یک فوریتی الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش به کمیسیون آموزش، گفت: کمیته‌ای مشخص شد تا طرح را مجددا بازنگری کرده و پس از بررسی پیشنهادهای مختلف اشکالات را برطرف کند تا طرح مناسبی ارائه گردد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس به همراه آقایان قاسم احمدی لاشکی، جبار کوچکی‌نژاد و بنده با مسئولان دولتی و وزارت آموزش و پرورش در این کمیته حضور داشته و مقرر شد طرح تعیین تکلیف معلمان حق‌التدریسان را نهایی کنیم.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان افزود: مقرر شد طرحی آماده شود تا کلیه اعضا کمیسیون آموزش با آن موافق کنند و اشکالاتی که در اثر مغایرت این طرح با برنامه ششم توسعه و قانون اساسی وجود دارد نیز برطرف شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000