هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نورقلی پور:

مجلس با افزایش قیمت جهشی خودرو مخالف است / برخی دلایل خودروسازان برای افزایش قیمت‌های منطقی بود

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: با توجه به تمامی شرایط ایجاد شده نمایندگان با افزایش قیمت جهشی و یک‌باره محصولات و خودروها مخالف هستند.
چهارشنبه 23 خرداد 1397 ساعت 17:56
مجلس با افزایش قیمت جهشی خودرو مخالف است / برخی دلایل خودروسازان برای افزایش قیمت‌های منطقی بود عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: با توجه به تمامی شرایط ایجاد شده نمایندگان با افزایش قیمت جهشی و یک‌باره محصولات و خودروها مخالف هستند. http://cdn.icana.ir/d/019/201702106333006052.jpg مجلس,با,افزایش,قیمت,جهشی,خودرو,مخالف,است,/,برخی,دلایل,خودروسازان,برای,افزایش,قیمت‌های,منطقی,بود Icana

رامین نورقلی پور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص صدور مجوز افزایش قیمت به خودرو سازان، اظهار داشت: جلسات مختلف و پر چالشی را با خودروسازان کشور، وزیر صنعت، معدن و تجارت داشته‌ایم، افزایش قیمت مواد اولیه، تحریم‌ها، محدودیت‌های انتقال ارز، تغییرات قیمت ارز و نوسانات شدید موجود باعث شده تا افزایش قیمت خودرو تا حدودی توجیه داشته باشد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این افزایش قیمت‌ها قطعا با افزایش قیمت سایر کالاها برابر نیست، گفت: در مدت زمان اخیر شاهد بودیم بسیاری از کالاها با جهش قیمتی مواجه بودند اما قطعا افزایش قیمت خودرو بسیار پایین تر است تا به توان خرید مردم آسیب وارد نشود.

نماینده مردم کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان با اشاره به اینکه مجلس نسبت به افزایش قیمت‌ها و معیشت مردم بسیار حساس است، ادامه داد: خودرو سازان در خصوص افزایش قیمت‌ها توجیهات قابل قبول و منطقی دارند که در نشست با نمایندگان در کمیسیون صنایع و معادن مطرح کردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تمامی شرایط ایجاد شده نمایندگان با افزایش قیمت جهشی و یک‌باره محصولات و خودروها مخالف هستند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000