هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در یادداشتی مطرح شد؛

انتقاد ذوالقدر از نادیده گرفتن تصاویر زنان در تابلوی طراحی شده برای حمایت از تیم ملی فوتبال

سرویس فرهنگی
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از تابلوی میدان ولیعصر که در راستای حمایت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی طراحی شده و تنها از تصاویر مردان استفاده شده انتقاد کرد.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 12:44
انتقاد ذوالقدر از نادیده گرفتن تصاویر زنان در تابلوی طراحی شده برای حمایت از تیم ملی فوتبال نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از تابلوی میدان ولیعصر که در راستای حمایت از تیم ملی فوتبال در جام جهانی طراحی شده و تنها از تصاویر مردان استفاده شده انتقاد کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201712100208362775.jpg انتقاد,ذوالقدر,از,نادیده,گرفتن,تصاویر,زنان,در,تابلوی,طراحی,شده,برای,حمایت,از,تیم,ملی,فوتبال Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، سیده فاطمه ذوالقدر  نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در یادداشتی انتقادی از اینکه در تابلوی میدان حضرت ولیعصر (عج) شهر تهران که در راستای حمایت از تیم ملی فوتبال طراحی شده و تنها از تصاویر مردان استفاده کرده است، نوشت: "تابلوی میدان ولیعصر (عج) در حمایت از تیم ملی فوتبال با تصاویر مردان آرزوی قهرمانی برای تیم ملی کرده و در زیر تابلو نوشته "باهم قهرمانیم، یک ملت یک ضربان"

تناقض مشهودی را می بینیم آیا زنان ما جزوی از این ملت هستند، آیا در مقام حرف زنان را می توان گنجاند؟ اما در عرصه تصویر محدودیت سهم آنها شود، یکی از شاخص های توسعه، سلامت است و ورزش پیش نیازی برای سلامت به حساب می‌آید با دست خویش و با نگاه سلیقه ای روح سلامت را از جامعه زنان سلب نکنیم.

با توجه به آزرده خاطر شدن جامعه زنان از متولیان می خواهم که با تعویض این تابلو از جریحه دار شدن هرچه بیشتر روح جمعی جلوگیری شود".

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بیلبوردی با عنوان « باهم قهرمانیم، یک ملت یک ضربان» به مناسبت حضور تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی روسیه 2018 طراحی شده است که در این بیلبورد تعدادی از مردان با پوشش قومیت های مختلف ایران درحال ابراز خوشحالی هستند و با اتحاد درکنار یکدیگر در حمایت از تیم ملی به تصویر کشیده شده اند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000