هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زارع:

تزریق منابع مالی به تولید با روش استمهال وام ها جوابگوی تمامی مشکلات نیست/رونق تولید با تاکتیک تسهیل صادرات

سرویس اقتصادی
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس بر نقش موثر تسهیل صادرات در رونق تولید تاکید کرد.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 15:51
تزریق منابع مالی به تولید با روش استمهال وام ها جوابگوی تمامی مشکلات نیست/رونق تولید با تاکتیک تسهیل صادرات سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس بر نقش موثر تسهیل صادرات در رونق تولید تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104176803219.jpg تزریق,منابع,مالی,به,تولید,با,روش,استمهال,وام,ها,جوابگوی,تمامی,مشکلات,نیست/رونق,تولید,با,تاکتیک,تسهیل,صادرات Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تامین منابع مالی بخش تولید گفت: بدیهی است بخش تولید با مشکلات جدی روبرو بوده و یکی از مشکلات بخش تولید، کمبود نقدینگی است.

سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:در اینکه سیستم بانکی باید بصورت صحیح و منطقی در راستای حل مشکل کمبود نقدینگی بخش تولید گام بر دارد شکی وجود ندارد اما نباید فراموش کرد صرفا با تزریق وام نمی توان تمامی مشکلات تولید را حل کرد.

نماینده مردم آباده،بوانات و خرم بید در مجلس دهم شورای اسلامی با تاکید بر لزوم کاهش بهای تمام شده  بخش تولید تصریح کرد :ارتقای تکنولوژی در عصر ابررقابت لازمه ی رونق بخش  تولید است چرا که حتی کم توجهی به این موضوع نیز محلی از اعراب ندارد.

 

ضرورت  استفاده بهینه از منابع مالی/رونق تولید با تاکتیک تسهیل صادرات 

زارع در ادامه گفت وگوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید بر لزوم جلوگیری از اتلاف منابع مالی کشور گفت:باید از منابع مالی استفاده بهینه شود و با اعمال مدیریت صحیح از تمامی ظرفیت ها استفاده شود.

وی با تاکید بر نقش تسهیل صادرات در رونق تولید تصریح کرد: موضوع تزریق منابع مالی به واحدهای تولیدی بیشتر با روش استمهال وام های بخش تولید مدنظر قرار گرفته و مبلغ قابل توجهی تسهیلات بانکی جدید به بخش تولید کشور ارائه نشده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:برخی از واحدهای تولیدی در شرایط فعلی از ظرفیت بالای برخوردار هستند و با تزریق منابع مالی به واحدهای مذکور می توانند رشد کنند و به چرخه تولید بازگردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000