هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رویترز خبر داد؛

«اوبربانک» اتریش از ایران خارج شد/ قراردادهای قبل از هشتم می اعتبار دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
«اوبربانک» در وبسایت خود اعلام کرد: این بانک مشتریان و کسب کارهایشان را در ایران در دو سال گذشته حمایت می‌کرده که به واسطه تحریم‌های آمریکا مجبور به تجدیدنظر شده ایم.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 15:03
«اوبربانک» اتریش از ایران خارج شد/ قراردادهای قبل از هشتم می اعتبار دارد «اوبربانک» در وبسایت خود اعلام کرد: این بانک مشتریان و کسب کارهایشان را در ایران در دو سال گذشته حمایت می‌کرده که به واسطه تحریم‌های آمریکا مجبور به تجدیدنظر شده ایم. http://cdn.icana.ir/d/019/45582.jpg «اوبربانک»,اتریش,از,ایران,خارج,شد/,قراردادهای,قبل,از,هشتم,می,اعتبار,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، «اوبر بانک» اتریش اعلام کرد که به دلیل خطر جریمه شدن کمپانی‌های اروپایی به واسطه تحریم‌های آمریکا از ایران خارج می‌شود. 

بر اساس این گزارش «اوبر بانک» اتریش ماه سپتامیر توافقی را با ایران امضا کرده بود که طی آن تامین مالی سرمایه گذاری‌های جدید را ممکن می‌ساخت. این بانک یکی از اولین بانک‌های اروپایی بود که بعد از توافق هسته‌ای وارد ایران شده بود. 

به گزارش رویترز، «اوبربانک» در وبسایت خود اعلام کرد: این بانک مشتریان و کسب کارهایشان را در ایران در دو سال گذشته حمایت می‌کرده است. تهدیدی که کمپانی‌های اروپایی به واسطه تحریم‌های آمریکا با آن مواجهند ما را مجبور به تجدیدنظر کرده است. 

بر اساس این گزارش وام دهندگان قبلا اقدامات احتیاطی را برای جایگزین کردن پروژه‌های مالی ایران انجام داده‌اند. این اقدامات می‌گوید که مبادلات و اعتبارنامه‌های مرتبط با ایران منحصرا قراردادهای قبل از هشتم ماه می(روز اعلام خروج آمریکا از توافق هسته‌ای توسط ترامپ) را تامین خواهد کرد. 

به گزارش ایلنا، «اوبر بانک» گفته که به مشتریانش توصیه می‌کند که مبادلات با ایران را سریعا و تا قبل از چهارم ماه نوامبر به سرانجام برسانند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000