هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مره‌صدق:

اگر آمریکا به دموکراسی اعتقاد داشت در فلسطین شاهد این وضعیت نبودیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا به دموکراسی به معنای هر نفر یک رأی اعتقادی ندارد و اگر این‌گونه بود ما شاهد وضعیت کنونی در فلسطین نبودیم.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 14:11
اگر آمریکا به دموکراسی اعتقاد داشت در فلسطین شاهد این وضعیت نبودیم نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا به دموکراسی به معنای هر نفر یک رأی اعتقادی ندارد و اگر این‌گونه بود ما شاهد وضعیت کنونی در فلسطین نبودیم. http://cdn.icana.ir/d/019/104242.jpg اگر,آمریکا,به,دموکراسی,اعتقاد,داشت,در,فلسطین,شاهد,این,وضعیت,نبودیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیامک مره‌صدق با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر مراجعه افکار عمومی فلسطینیان در تعیین سرنوشت این مردم گفت: آمریکا و غرب با استانداردهای چندگانه‌ای با دموکراسی و حقوق بشر برخورد می‌کنند.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی، افزود: آنها از حقوق بشر و دموکراسی به عنوان ابزاری برای تحت فشار قراردادن ملت‌های آزاده جهان استفاده می‌کنند و در اصل اعتقادی به دموکراسی به معنای هر نفر یک رأی ندارند.

وی اظهار داشت: در انتخابات آمریکا هم این موضوع مشاهده می‌شود، افراد زیادی نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‌شوند اما تنها دو نفر از دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه نامزد نهایی می‌شوند؛ چراکه از حمایت مالی گسترده‌ای برخوردارند و پول و مادیات است که در انتخابات این کشور حرف اول را می‌زند و نه رأی مردم. 

مره‌صدق خاطرنشان کرد: در منطقه خاورمیانه که بخش قابل توجهی از انرژی جهان در آن قرار دارد، آمریکا و غرب به دنبال منافع خود هستند و سایر مسائل برای آنها فرع است و این‌گونه نیست که آنها به دنبال ایجاد دموکراسی در این مناطق باشند.

به گزارش فارس، وی در پایان با اشاره به ترکیب شورای امنیت سازمان ملل گفت: فاتحان جنگ جهانی دوم در سازمان ملل برای خود حق وتو قائل شدند و هر تصمیمی را که برخلاف میل آنها باشد ولو اینکه منافع چند میلیارد انسان را درگیر آن باشد را وتو می‌کنند و این با عدالت هیچ سازگاری ندارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000