هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آشوری تازیانی:

ستاد معین توسعه هرمز راه اندازی شود

سرویس استان ها
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در جهت رفع بنیادی مشکلات جزیره هرمز اعتقاد داریم ستاد معین توسعه هرمز باید راه اندازی شود.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 14:56
ستاد معین توسعه هرمز راه اندازی شود عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در جهت رفع بنیادی مشکلات جزیره هرمز اعتقاد داریم ستاد معین توسعه هرمز باید راه اندازی شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201605103717668316.jpg ستاد,معین,توسعه,هرمز,راه,اندازی,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد آشوری تازیانی در هرمز بیان داشت: مردم جزیره هرمز از سالیان دور در تمام صحنه ها حضور داشته و در جنگ تحمیلی نیز شهیدان بسیاری را تقدیم انقلاب و جمهوری اسلامی کرده اند و نقش اساسی ایفا کرده اند.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی، بیان داشت: در جهت رفع بنیادی مشکلات جزیره هرمز اعتقاد داریم در شاخص های توسعه هرمز باید تغییر ایجاد شود.

وی اظهار داشت: باید راه میان بری در راه توسعه این جزیره با رعایت ملاحضات پیدا کنیم. برای انجام این کار نیازمند تشکیل ستاد معین توسعه هرمز هستیم.

آشوری اظهارداشت: این ستاد باید  با حکم استاندار و با مسئولیت یکی از معاونین وی و با حضور مدیران مرتبط با مشکلات هرمز و موازی با آن در جزیره هرمز نیز ستاد پیگیری و مطالبات، متشکل از امام جمعه، بخشداری، شورای شهر و معتمدان هرمز تشکیل شود.

این نماینده مجلس عنوان کرد: الویت های مردم هرمز در بخش اشتغال پایدار، سرمایه گذاری در بخش گردشگری و مزیدهای تجارت مرزی و مبادلات مرزی، صید و صیادی و اکو توریسم است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مجلس  بیان داشت: اگر بسترهای سرمایه گذاری در جزیره هرمز ایجاد شود بسیاری از مشکلات مرتفع خواهد شد و سطح زندگی مردم ارتقا خواهد یافت.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس با اشاره به اینکه جزیره هرمز ظرفیت های مناسبی در بخش های مختلف دارد، عنوان کرد: جزیره هرمز به دلیل وجود ساختار و کانی های خاصی که در این بافت جزیره به کار رفته، می تواند در جهت رفع موانع و برطرف شدن مشکلات به صورت اورژانسی و هم در طول برنامه مشخص حل شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی مجلس بیان داشت: با استفاده از قابلیت ها و پتانسیل های فراوان این جزیره می توان به پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر این جزیره کمک و جایگاه اصلی آن را نمایان کرد.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس تاکید کرد: جذب سرمایه گذار با توجه به پتانسیل های موجود در این جزیره باید با جدیت پیگیری شود تا بتوان با استفاده از همین ظرفیت ها به توسعه این جزیره کمک کرد.

به گزارش مهر، نماینده مردم هرمزگان در مجلس اظهارداشت: هنوز دغدغه های که در جلسات مطرح می شود دردهایی است که به نوعی مبطلابه جامعه هرمز است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000