هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظمی مطرح کرد:

انتقاد از نبود پزشک متخصص سونوگرافی در پلدختر/به وزیر تذکر می دهم

سرویس استان ها
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی از نبود پزشک متخصص سونوگرافی در این شهرستان انتقاد کرد و گفت: اگر این مشکل حل نشود به وزیر بهداشت تذکر خواهم داد.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 15:15
انتقاد از نبود پزشک متخصص سونوگرافی در پلدختر/به وزیر تذکر می دهم نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی از نبود پزشک متخصص سونوگرافی در این شهرستان انتقاد کرد و گفت: اگر این مشکل حل نشود به وزیر بهداشت تذکر خواهم داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606109929900793.jpg انتقاد,از,نبود,پزشک,متخصص,سونوگرافی,در,پلدختر/به,وزیر,تذکر,می,دهم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدحمیدرضا کاظمی با بیان اینکه با توجه به مشکلات جدی ناشی از نبود پزشک متخصص سونوگرافی در بیمارستان پلدختر و مراجعات مکرر و متعدد مردم برای انجام سونوگرافی به این بیمارستان مدت ها است پیگیر رفع این مشکل هستم اظهار داشت: اگر مشکل نبود پزشک متخصص سونوگرافی در بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر حل نشود به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تذکر خواهم داد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، افزود: بیمارستان پلدختر با وجود خیل کثیر بیماران و تشخیص پزشکان برای انجام سونوگرافی متاسفانه متخصص مربوطه را ندارد و این امر به مطالبه جدی مردم تبدیل شده است.

وی گفت: در گذشته با مساعدت های انجام شده یک پزشک سونوگراف به این بیمارستان معرفی شد که حاضر به سکونت و خدمت در این شهرستان نشد.

کاظمی افزود: این مشکل چندین بار با رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در میان گذاشته شد اما تا کنون اقدام عملی صورت نگرفته و برای آخرین بار اعلام می شود که چنانچه این مشکل در پلدختر برطرف نشود به وزیر تذکر خواهم داد.

وی خاطرنشان کرد: هر روز بیمارانی که در این بیمارستان به سونوگرافی نیاز دارند برای انجام آن مجبور می شوند به مرکز استان و یا شهرهای اطراف مراجعه کنند و این امر مشکلات جانبی، هزینه و مخاطرات جاده ای را به همراه دارد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی افزود: انتظار مردم پلدختر این است که هر چه سریعتر این مشکل درمانی که با سلامت مردم سرو کار دارد در اسرع وقت حل شود.

به گزارش مهر، کاظمی گفت: به طور یقین کسانی که نمی توانند و یا نمی خواهند مشکل استقرار پزشک متخصص سونوگرافی در پلدختر حل شود مسئولیت تبعات ناشی از این امر را به عهده دارند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000