هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

روحانی در پیام‌های جداگانه‌ای به سران کشورهای اسلامی عید سعید فطر را تبریک گفت

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس جمهوری در پیام های جداگانه‌ای عید سعید فطر را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 19:10
روحانی در پیام‌های جداگانه‌ای به سران کشورهای اسلامی عید سعید فطر را تبریک گفت رئیس جمهوری در پیام های جداگانه‌ای عید سعید فطر را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201801103760625626.jpg روحانی,در,پیام‌های,جداگانه‌ای,به,سران,کشورهای,اسلامی,عید,سعید,فطر,را,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رئیس جمهوری در پیام های جداگانه‌ای عید سعید فطر، عید پاداش نیکوکاران و سرافرازی در آزمون بندگی در راه حق تعالی را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در این پیام خطاب به سران کشورهای اسلامی اظهار کرد: امیدوارم به یمن این عید سراسر مهر و رحمت و در پرتو اطاعت از فرامین الهی در ماه مبارک رمضان، همه امت اسلامی توانسته باشند به صفا و پاکی فطری نخستین خودبازگشته و بیش از پیش در راه تعالی و کمال انسانی گام بردارند.

رئیس جمهور تصریح کرد:  اطمینان دارم با بهره‌گیری از آموزه‌های اجتماعی این عید عزیز، می‌توانیم شاهد همبستگی و هم‌صدایی بیشتر مسلمانان در مبارزه با خشونت و افراط‌گرایی، اتحاد و یکپارچگی آنان در مقابل با قدرت‌مداران فزونی‌طلب و عهدشکنی‌ها و یک‌جانبه‌گرایی‌های سلطه‌گران و برقراری صلح و ثبات در سراسر گیتی باشیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، روحانی در بخش پایانی این پیام از خداوند متعال،‌ سربلندی و سعادت تمامی مسلمانان جهان را مسألت کرده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000