هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در پیامی؛

بروجردی فرارسیدن عید سعید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی فرارسیدن عید سعید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت.
جمعه 25 خرداد 1397 ساعت 08:41
بروجردی فرارسیدن عید سعید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی فرارسیدن عید سعید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201804104486547886.jpg بروجردی,فرارسیدن,عید,سعید,فطر,را,به,همتایان,خود,در,کشورهای,اسلامی,تبریک,گفت Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به همتایان خود در کشورهای اسلامی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

با تقدیم صمیمانه‌‍ترین درودها، مایلم عید سعید فطر را به جنابعالی و همکاران محترمتان تبریک و تهنیت گویم.

امید است با بهره‌مندی از فیوضات و برکات بیکران ماه مبارک رمضان و در پرتو همدلی و برادری میان امت اسلامی شاهد امنیت و آرامش پایدار در جهان اسلام باشیم.

عالیجناب؛

با تاکید بر نقش مهم گفت وگوهای پارلمانی در ایجاد درک متقابل و تحکیم پیوندهای دوستانه فی ما بین، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی آمادگی خود را برای هر گونه مشورت و رایزنی با هدف تقویت همکاری‌های برادرانه در میان امت اسلامی ابراز می‌دارد.

از درگاه خداوند منان سربلندی و عزت روز افزون امت اسلامی، بهروزی و موفقیت جنابعالی را مسالت می‌نمایم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000