هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آقایی:

۲۵ هزار ایرانی روز عید فطر در عتبات عالیات حضور دارند

سرویس دیگر رسانه‌ها
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از حضور ۲۵ هزار نفر از زائران ایرانی در روز عید سعید فطر در عتبات عالیات خبر داد.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 22:31
۲۵ هزار ایرانی روز عید فطر در عتبات عالیات حضور دارند مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از حضور ۲۵ هزار نفر از زائران ایرانی در روز عید سعید فطر در عتبات عالیات خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701106663229758.jpg ۲۵,هزار,ایرانی,روز,عید,فطر,در,عتبات,عالیات,حضور,دارند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مرتضی آقایی مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت اظهار کرد: آخرین گروه زائران ایرانی در ماه مبارک رمضان امروز پنجشنبه (بیست و سوم خرداد) به عتبات عالیات اعزام شدند.

وی در ادامه تصریح کرد: بر اساس آخرین آمار در حال حاضر ۲۵ هزار زائر ایرانی در عتبات عالیات حضور دارند و این آمار تنها آمار تعداد افرادی است که در قالب کاروان‌های زیارتی مجاز سازمان حج و زیارت به عتبات اعزام شده‌اند.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت در تشریح زمان بازگشت زائران ایرانی که در ماه مبارک رمضان به عتبات عالیات مشرف شده‌اند، گفت: بازگشت آخرین گروه‌های زائران ایرانی اعزامی به عتبات از فردا جمعه بیست و چهارم خرداد ماه و همزمان با عید سعید فطر آغاز می‌شود و تا پایان هفته اول ماه شوال نیز ادامه خواهد داشت.

آقایی در ادامه تاکید کرد: خوشبختانه سفر سایر زائران ایرانی در ماه مبارک رمضان بدون هیچ مشکلی انجام شد و تا کنون مشکل خاصی برای این افراد پیش نیامده است.

وی یادآور شد: زائرانی که در قالب کاروان‌های زیارتی مجاز تحت نظارت سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات مشرف می‌شوند خدمات مورد نیاز در عتبات را به صورت استاندارد دریافت می‌کنند و در صورت بروز هر گونه مشکلی، از مزایای بیمه بهره‌مند می‌شوند.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت اضافه کرد: ۱۰ هزار نفر از زائران ایرانی فردا روز عید سعید فطر را در کربلا حضور دارند و ۱۵ هزار زائر دیگر نیز در نجف حاضر هستند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، آقایی در پایان خاطرنشان کرد: همه زائران ایرانی که در طول ماه مبارک رمضان سال جاری به عتبات عالیات اعزام شده بودند، به دو شهر زیارتی کاظمین و سامرا نیز مشرف شدند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000