شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

تفاهم نامه همکاری اصفهان و سن‌پترزبورگ روسیه در خصوص حل بحران آب

سرویس دیگر رسانه‌ها
برای حل بحران آب قرار است تفاهم نامه‌ همکاری بین اصفهان و سن‌پترزبورگ روسیه به امضای استانداران این 2 استان برسد.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 22:00
تفاهم نامه همکاری اصفهان و سن‌پترزبورگ روسیه در خصوص حل بحران آب برای حل بحران آب قرار است تفاهم نامه‌ همکاری بین اصفهان و سن‌پترزبورگ روسیه به امضای استانداران این 2 استان برسد. http://cdn.icana.ir/d/019/201806100841207177.jpg تفاهم,نامه,همکاری,اصفهان,و,سن‌پترزبورگ,روسیه,در,خصوص,حل,بحران,آب Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان با اشاره به سفر مهرعلیزاده استاندار اصفهان به سن‌پترزبورگ روسیه در خصوص اهداف این سفر اظهار کرد: این سفر به دعوت استاندار سن‌پترزبورگ  انجام می شود.

غلامرضا قائدیها با اشاره به سفر قبلی استاندار و نماینده استاندار سن پترزبورگ به اصفهان در ماه‌های اخیر، بیان کرد: طبق گفت‌وگوهای بین 2 استان ، قرار شد تفاهم نامه‌ای در خصوص حل بحران آب بین 2 استاندار به امضا برسد که سفر مهرعلیزاده به سن پترزبورگ بر همین اساس است.

مدیرکل روابط عمومی و اموربین‌الملل استانداری اصفهان با بیان این که مهرعلیزاده روز جمعه از روسیه باز می‌گردد، تصریح کرد: امروز دیدار بین 2 استاندار برگزار می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی در پایان گفت:  هر چند سن‌پترزبورگ میزبان دیدار نخست ایران و مراکش در جام جهانی فوتبال است ولی تا این لحظه مهرعلیزاده برنامه‌ای برای تماشای مستقیم این دیدار ندارد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000