هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ربیعی خبر داد:

ایجاد 140 هزار فرصت شغلی با اجرای طرح اشتغال فراگیر

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اجرای طرح اشتفال فراگیر گفت: با اجرای این طرح سازمان میراث فرهنگی مکلف به ایجاد 140 هزار شغل شد.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 23:42
ایجاد 140 هزار فرصت شغلی با اجرای طرح اشتغال فراگیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اجرای طرح اشتفال فراگیر گفت: با اجرای این طرح سازمان میراث فرهنگی مکلف به ایجاد 140 هزار شغل شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605109046193393.jpg ایجاد,140,هزار,فرصت,شغلی,با,اجرای,طرح,اشتغال,فراگیر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نشست معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در محل دفتر رئیس سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.

در این نشست در رابطه با تقویت همکاری‌های بین دو دستگاه برای تسریع در اجرای طرح اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی‌ها و کمک به تامین منابع مالی مورد نیاز، تعیین ساز و کاری برای ایجاد شرایط مناسب سفر بازنشستگان و اقشار متوسط جامعه گفتگو شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این نشست با اشاره به اهمیت فعالیت‌های سازمان میراث فرهنگی خواستار تقویت همکاری بین دو دستگاه و اجرای طرح‌های مهم شد.

ربیعی تاکید کرد: حوزه گردشگری روند رو به رشدی را طی می کند و در آینده‌ای نزدیک نقش زیادی را در اشتغال ایفا خواهند کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، وی با اشاره به اجرای طرح اشتفال فراگیر گفت: با اجرای این طرح سازمان میراث فرهنگی مکلف به ایجاد 140 هزار شغل است، البته ظرفیت سازمان بیشتر از این رقم است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000