شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی:

دولت در رابطه با گرانی و مطالبات مردم پاسخگو باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دولت بایستی در رابطه با گرانی و مطالبات برحق مردم پاسخگو باشد و ما نیز به عنوان نمایندگان مردم وظیفه داریم خواسته های آنها را پیگیری کنیم.
پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 ساعت 23:14
دولت در رابطه با گرانی و مطالبات مردم پاسخگو باشد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دولت بایستی در رابطه با گرانی و مطالبات برحق مردم پاسخگو باشد و ما نیز به عنوان نمایندگان مردم وظیفه داریم خواسته های آنها را پیگیری کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105171135912.jpg دولت,در,رابطه,با,گرانی,و,مطالبات,مردم,پاسخگو,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا سلیمی اظهار داشت: بانک مرکزی اعلام می‌کند تورم هشت درصد است، آیا به راستی تورم هشت درصد است؟ مردم گرانی را با همه وجود درک می‌کنند.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی، افزود: گفته می شود این‌ حباب است، زندگی مردم در معرض طوفان تورم است، ۵۰ درصد ارزش دارایی‌های مردم کم شده، یک جوان چه طور می‌تواند مسکن خریده و ازدواج کند؟ اگر حباب است سریع‌تر برطرف کنید این حباب را، چرا چند ماه دست روی دست گذاشته اید؟

وی بیان کرد: یکی از دلایل بروز این مشکلات انتصابات سیاسی در پست‌های اقتصادی است، این‌گونه عمل کردن چنین مشکلاتی را برای کشور رقم می‌زند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان ساخت: امروز آتش اختلاف بیش از آتش تحریم‌ها کشور را می‌سوزاند و غبار اختلاف‌ها به چشم مردم می رود.

وی تصریح کرد: باید از همه ظرفیت‌ها برای بهبود وضعیت کشور بهره گرفت، کنار گذاشتن افراد متخصص و سپردن مسئولیت‌ها به کسانی که حتی الفبای اقتصاد را هم بلد نیستند، نتیجه‌ای جز این ندارد که کشور را گرفتار کند.

به گزارش مهر، نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس تاکید کرد: به عنوان نماینده مردم سؤال از رئیس‌جمهور را امضا خواهم کرد، ارز، سکه، مسکن و اقتصاد زندگی مردم است، ما نماینده مردم هستیم و باید از حق آنان دفاع کنیم و دولت نیز باید پاسخگو باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000