هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با انتقال روزانه ۳ میلیون مترمکعب گاز انجام می شود؛

بهره برداری از خط اتصال فاز‌ ۶ تا ۸ پارس جنوبی

سرویس دیگر رسانه‌ها
خط لوله اتصال فاز‌های ۶ تا ۸ میدان گازی پارس جنوبی به پالایشگاه سوم به بهره برداری رسید.
جمعه 25 خرداد 1397 ساعت 09:00
بهره برداری از خط اتصال فاز‌ ۶ تا ۸ پارس جنوبی خط لوله اتصال فاز‌های ۶ تا ۸ میدان گازی پارس جنوبی به پالایشگاه سوم به بهره برداری رسید. http://cdn.icana.ir/d/019/43461.jpg بهره,برداری,از,خط,اتصال,فاز‌,۶,تا,۸,پارس,جنوبی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس اعلام کرد:  خط لوله اتصال پالایشگاه فازهای 4 و 5 به فازهای 6 تا 8 پارس جنوبی با انتقال روزانه 3 میلیون متر مکعب گاز به بهره‌برداری رسید.

ظرفیت این خط لوله انتقال گاز 11 میلیون متر مکعب در روز است و در صورت نیاز حدود 13 میلیون مترمکعب گاز ترش را به پالایشگاه فازهای مقصد منتقل می کند.

این خط لوله با هدف پشتیبانی از سکوهای دریایی فازهای 4 و 5 پارس جنوبی، استفاده از ظرفیت‌های موجود در فازهای 6  تا 8  و توان شیرین‌سازی در پالایشگاه فازهای 4  و5 پارس جنوبی ساخته شده است.

طرح ساخت  خط لوله اتصال پالایشگاه فازهای 4 و 5 به فازهای 6 تا 8 پارس جنوبی به طول هزار و 700  متر، با کارفرمایی شرکت نفت و گاز پارس اجرایی شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، هم‌اکنون بخش فراساحل فازهای 4 و 5 با ظرفیت برداشت روزانه 56میلیون مترمکعب گاز از میدان پارس جنوبی درحال بهره‌برداری است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000