هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرزایی‌نکو تصریح کرد:

تغییر و تحولات در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان / چرا اصلاحات به فکر تشکیل پارلمان اصلاح طلبی افتاد؟

سرویس سیاسی
عضو شورای مرکزی اصلاح‌طلبان گفت: در انتخابات آتی ریاست جمهوری عارف و جهانگیری می‌توانند کاندیدای اصلاح‌طلبان باشند اما معتقدم اکنون برای آنکه بر روی فرد یا شکل ادغام و جهت‌گیری حرفی بزنیم، زود است.
جمعه 8 تیر 1397 ساعت 15:42
تغییر و تحولات در شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان / چرا اصلاحات به فکر تشکیل پارلمان اصلاح طلبی افتاد؟ عضو شورای مرکزی اصلاح‌طلبان گفت: در انتخابات آتی ریاست جمهوری عارف و جهانگیری می‌توانند کاندیدای اصلاح‌طلبان باشند اما معتقدم اکنون برای آنکه بر روی فرد یا شکل ادغام و جهت‌گیری حرفی بزنیم، زود است. http://cdn.icana.ir/d/019/201805102695430409.jpg تغییر,و,تحولات,در,شورای,عالی,سیاست,گذاری,اصلاح,طلبان,/,چرا,اصلاحات,به,فکر,تشکیل,پارلمان,اصلاح,طلبی,افتاد؟ Icana

قاسم میرزایی‌نیکو در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتخابات آتی ریاست جمهوری و احتمال معرفی کاندیدای مستقل از سوی اصلاح‌طلبان گفت: هنوز برای تصمیم‌گیری در این مورد زود است زیرا شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان در حال تغییر است.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان براساس طرح موسوی‌لاری و دوستانشان در حال تبدیل به پارلمان اصلاح‌طلبی است تا به یک جامعیت برسد.

وی با بیان اینکه این تغییر برای رفع مشکلاتی است که در گذشته وجود داشته، افزود: احزاب توقع داشتند که جایگاهشان براساس تعداد اعضا، میزان مشارکت و میزان فعالیت طی این مدت ارزیابی شود که متاسفانه در هیچ جایی چنین اقدامی صورت نگرفت.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: وقتی سی نماینده را از تهران با یک لیست تکرار می‌کنم به مجلس میفرستیم اما بعد پیگیری نکردیم، هیچ ارزیابی وجود ندارد که به طور مثال شخصی مانند بنده طی این دو سال کجا رفته و چه اقدامی کرده است.

میرزایی‌نیکو تاکید کرد: این موضوع درباره حوزه مجلس بود، درباره ریاست جمهوری هم همین اقدام باید انجام شود. وقتی از آقای روحانی حمایت کرده‌ایم آیا توانسته خواسته‌های ما و مردم را انجام دهد یا اینکه اگر آقای عارف کناره‌گیری نمی‌کرد رای لازم را برای ریاست جمهوری کسب می‌کرد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا عملکرد آقای روحانی طی دو دوره ریاست جمهوری تاکنون توانسته نقطه قوت اصلاح‌طلبان یا خیر، گفت: معتقدم حرکت اصلاح‌طلبی یعنی همین و این نقطه قوتی است که دایره پذیرش و فکرمان را بازتر کنیم و هرچه بازتر کنیم می‌توان جاذبه بیشتری ایجاد کرد.

وی اظهار کرد: اینکه یک گروه خاص با گرایش خاص یک تعداد خاصی را ببیند، صحیح نیست لذا شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان یا همان جبهه دوم خرداد تشکیل شد.

نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در انتخابات آتی ریاست جمهوری عارف و جهانگیری می‌توانند کاندیدای اصلاح‌طلبان باشند اما معتقدم اکنون برای آنکه بر روی فرد یا شکل ادغام و جهت‌گیری حرفی بزنیم، زود است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000