شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نکو:

تا کِی قرار است بگویند گرانی‌ها «حباب» است؟

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس نهم گفت: امروز دولت باید با سایر جریان‌ها وحدت کند تا معیشت مردم بهبود یابد، نه اینکه با توجیهات بی‌پایه خود باعث افزایش مشکلات شود.
یکشنبه 27 خرداد 1397 ساعت 15:27
تا کِی قرار است بگویند گرانی‌ها «حباب» است؟ عضوکمیسیون اقتصادی مجلس نهم گفت: امروز دولت باید با سایر جریان‌ها وحدت کند تا معیشت مردم بهبود یابد، نه اینکه با توجیهات بی‌پایه خود باعث افزایش مشکلات شود. http://cdn.icana.ir/d/019/57607.jpg تا,کِی,قرار,است,بگویند,گرانی‌ها,«حباب»,است؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ ابراهیم نکو عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم با اشاره به گرانی‌های اخیر در کشور و اظهارات برخی مسئولان دولتی درباره علل این گرانی‌ها گفت: امروز شاهدیم که برخی مدیران مشکلات و کم‌کاری‌های خود را به گردن مقصر فرضی و یا مخالفان خود می‌اندازند، در حالی که دولت به عنوان یک قدرت فائقه سیاسی نباید مغلوب رقبای خود باشد.

وی با اشاره به سخنان روز گذشته رهبر معظم انقلاب در خطبه‌های نمازعید فطر مبنی بر کنار گذاشتن اختلافات در شرایط کنونی کشور،خاطرنشان کرد: البته این توصیه نباید مانع آن شود که دولتمردان توجیهات بی‌پایه و اساس را درباره معضلات امروز مردم کنار گذاشته و به جای رفع علل مشکلات اقتصاد کشور، به ذکر دلایل غیرواقعی مبادرت کنند.

نکو در ادامه گفت: ما امروز در کشور ظرفیت‌های فراوانی در جهت حل مشکلات معیشتی مردم و شکوفا کردن اقتصاد خود داریم، از این رو نباید زندگی و معیشت اقشار متوسط در جامعه بدین حد تحت فشار قرار گیرد.

وی با اشاره مجدد به سفارش رهبر معظم انقلاب نسبت به همدلی جریانات و گروه‌های مختلف به منظور عبور از مشکلات اقتصادی خاطرنشان کرد: امروز آن جریانی که در دولت بر سر کار است، باید وحدت و همدلی را با سایر جریان‌ها و گروه‌ها در دستورکار قرار دهد تا با کمک آنان برنامه‌های عملی جهت بهبود اوضاع معیشتی مردم تدوین و اجرا کنند، اما با این وجود شاهدیم که برخی مقامات دولتی با بیان سخنانی بی‌پایه و اساس، خود باعث افزایش مشکلات می‌شوند.

به گزارش فارس،عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم گفت: تا کی قرار است بابت بالا رفتن قیمت‌ها مسئولان دولتی عنوان کنند که گرانی‌ها «حباب» است؟ ما به آنها توصیه می‌کنیم که به جای اینگونه توجیهات بی‌ثمر، چاره اساسی برای پیشگیری از افزایش فشارهای اقتصادی بر مردم بیندیشند./

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000