شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح شد:

چرا سلحشوری به جام جهانی روسیه نرفت؟

سرویس فرهنگی
در شرایطی که اخباری مبنی بر سفر رییس فراکسیون زنان به روسیه برای تماشای مسابقات جام جهانی منتشر می‌شد، وی از انجام این سفر خودداری کرد.
دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 07:59
چرا سلحشوری به جام جهانی روسیه نرفت؟ در شرایطی که اخباری مبنی بر سفر رییس فراکسیون زنان به روسیه برای تماشای مسابقات جام جهانی منتشر می‌شد، وی از انجام این سفر خودداری کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801101595355301.jpg چرا,سلحشوری,به,جام,جهانی,روسیه,نرفت؟ Icana

پروانه سلحشوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به لغو سفر تمامی نمایندگان مجلس به مسابقات جام جهانی 2018 روسیه، عنوان کرد: پس از جو تخریبی که علیه نمایندگان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی ایجاد نمایندگان به احترام افکار عمومی و نه به دلیل جوسازی‌های برخی رسانه‌ها، تصمیم به لغو سفر خود به رقابت‌های جام جهانی گرفتند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تخریب‌ها و بداخلاقی‌ها حتی پس از اینکه اعلام شد با هزینه شخصی و بدون استفاده از بودجه مجلس به این سفر خواهم رفت، ادامه داشت، گفت: بنا به درخواست فراکسیون امید مبنی بر انصراف از سفر و اعلام موافقت من و سایران همکاران نهایتا تصمیم بر این شد که این موضوع اعلام شود و در نطق رسمی خانم سعیدی در صحن علنی خبر انصراف نمایندگانی که از سفر به روسیه منصرف شده‌اند، مطرح شد که متاسفانه این موضوع نیز رسانه‌ای نشد و بداخلاقی‌ها و تخریب‌ها همچنان ادامه داشت.

رییس فراکسیون زنان مجلس ادامه داد: متاسفانه مهمترین دلیل این تخریب‌ها که همچون پیامک‌های تهدیدآمیز در خصوص FATF سازماندهی شده بود، حضور یک زن به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در ورزشگاه بود؛ در شرایطی که این امر هنوز در ایران خط قرمز است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم کسانی که  انواع توهین‌ها و تهمت‌ها و بداخلاقی‌ها را روا می‌کنند، به توصیه اخیر رهبری توجه بیشتری داشته باشند و آخرت خود را فدای گناهانی چون توهین و تهمت نکنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000