شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمانی تشریح کرد:

شرط معافیت 20 ساله مالیاتی مناطق آزاد تجاری

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی شرط معافیت مالیاتی 20 ساله شرکت های مناطق آزاد تجاری را تشریح کرد.
سه‌شنبه 29 خرداد 1397 ساعت 09:47
شرط معافیت 20 ساله مالیاتی مناطق آزاد تجاری عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی شرط معافیت مالیاتی 20 ساله شرکت های مناطق آزاد تجاری را تشریح کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701106948065230.jpg شرط,معافیت,20,ساله,مالیاتی,مناطق,آزاد,تجاری Icana

حسن سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص معافیت مالیاتی شرکت های فعال در مناطق آزاد تجاری اظهار داشت: طبق قانون شرکت های فعال در مناطق آزاد تجاری از پرداخت مالیات به مدت 20 سال معاف هستند؛ اما این معافیت شرط دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس در خصوص شرط معافیت مالیاتی این مناطق گفت: در قانون تاکید شده است در صورتی می توانند از معافیت مالیاتی 20 ساله برخوردار شوند که هر سال خود اظهاری مالیاتی داشته باشند.

نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: این خود اظهاری شرط اجرای قانون است بنابراین اعلام خود اظهاری جهت استفاده از مالیات است.

وی در خصوص میزان اجرایی شدن این قانون اظهارداشت: کمیسیون اقتصادی مجلس باید روند اجرای قانون را پیگیری کند و گزارشی از معافیت مالیاتی ارائه دهد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: قانون برای تمام شرکت های فعال در مناطق آزاد است و این معافیت از زمان فعالیت منطقه آزاد آغاز می شود که می تواند انگیزه خوبی برای فعالیت و رونق گرفتن مناطق آزاد تجاری باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000