ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وکیلی در صحن علنی:

اطلاعات منتشر شده درخصوص تاخیر و غیبت نمایندگان صحت ندارد

سرویس صحن
عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه اخبار منتشر شده در مورد تاخیر و غیبت برخی از نمایندگان درست نیست، گفت: دامن زدن به اطلاعات مخدوش برای تخریب چهره برخی نمایندگان به هیچ وجه موجه نیست.
سه‌شنبه 29 خرداد 1397 ساعت 11:35
اطلاعات منتشر شده درخصوص تاخیر و غیبت نمایندگان صحت ندارد عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه اخبار منتشر شده در مورد تاخیر و غیبت برخی از نمایندگان درست نیست، گفت: دامن زدن به اطلاعات مخدوش برای تخریب چهره برخی نمایندگان به هیچ وجه موجه نیست. http://cdn.icana.ir/d/019/201607102947211359.jpg اطلاعات,منتشر,شده,درخصوص,تاخیر,و,غیبت,نمایندگان,صحت,ندارد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدعلی وکیلی در نشست علنی امروز (سه‌شنبه 29 خرداد) مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه آمار مخدوشی از تاخیر و یا غیبت برخی همکاران در بعضی از سایت‌ها منتشر شده که به هیچ وجه این اطلاعات صحیح نیست.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دامن زدن به این اطلاعات مخدوش برای تخریب چهره برخی همکاران به هیچ وجه موجه نخواهد بود.

هفته گذشته برخی از رسانه‌ها اقدام به انتشار اطلاعاتی از میزان غیبت، تاخیر و عدم نطق برخی از نمایندگان مطرح کردند که مدیرکل امور فرهنگی و روابط عمومی مجلس نیز این موضوع را تکذیب کرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر