هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصری:

تصمیمات اقتصادی دولت بدون پشتوانه است/7هزار میلیارد تومان سود از سکه به عده ای خاص رسید

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تصمیمات اقتصادی دولت گفت: تصمیمات یک کشور نباید7 هزار میلیارد تومان سود برای عده ای خاص به دنبال داشته باشد.
یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 12:05
تصمیمات اقتصادی دولت بدون پشتوانه است/7هزار میلیارد تومان سود از سکه به عده ای خاص رسید عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تصمیمات اقتصادی دولت گفت: تصمیمات یک کشور نباید7 هزار میلیارد تومان سود برای عده ای خاص به دنبال داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606102835149232.jpg تصمیمات,اقتصادی,دولت,بدون,پشتوانه,است/7هزار,میلیارد,تومان,سود,از,سکه,به,عده,ای,خاص,رسید Icana

عبدالرضا مصری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با ارزیابی سیاست حراج سکه اظهار داشت: هیچ کدام از سیاست هایی  که دولت برای مدیریت بازار ارز و سکه اجرا کرده  را سیاست نمی دانم بلکه دستپاچگی در تصمیم گیری است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: تصمیمات اخیر دولت از جمله حراج سکه در واقع تسلیم شدن در مقابل شرایطی است که عده ای خاص برای کشور فراهم می کند.

سکه طلا

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به صحبت های رئیس جمهور در زمینه تلاطم بازار ارز و سکه، بیان داشت: اگر رئیس جمهور اعتقاد دارد که این  روند روانی است باید با این فضای روانی برخورد شود نه اجرایی و عملیاتی.

وی با بیان اینکه بازار سکه به سود عده ای خاص تمام شده است، گفت: اینکه عده محدودی در زمان محدود بیش از 7 هزار میلیارد تومان از سکه سود ببرند را نمی توان گفت سیاستگذاری شده است، چرا که هیچ وقت سیاست کشوری این نیست که 7 هزا میلیارد تومان به عده ای خاص سود برسد بلکه این تسلیم شدن در مقابل خواسته عده ای خاص  است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاکنون توزیع ارز، سکه و خودرو صورت گرفته و ممکن است  فردا پفک نمکی نیز توزیع شود بنابراین این تصمیمات را عجولانه و مقطعی می دانم که از پشتوانه ای برخوردار نیست./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000