هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دکتر لاریجانی در نطق پیش از دستور و با یادآوری دیدار نمایندگان با مقام معظم رهبری:

رهنمودهای رهبری برای بخش‌های مختلف مجلس غنی وکارآمد بود/کمیسیون‌ها فرمایشات رهبری را در بررسی قوانین و نظارت لحاظ کنند

سرویس صحن
رئیس مجلس از کمیسیون های تخصصی خواست تا فرمایشات رهبری را در جریان بررسی قوانین و نظارت لحاظ کنند.
یکشنبه 3 تیر 1397 ساعت 08:35
رهنمودهای رهبری برای بخش‌های مختلف مجلس غنی وکارآمد بود/کمیسیون‌ها فرمایشات رهبری را در بررسی قوانین و نظارت لحاظ کنند رئیس مجلس از کمیسیون های تخصصی خواست تا فرمایشات رهبری را در جریان بررسی قوانین و نظارت لحاظ کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201802104649054460.jpg رهنمودهای,رهبری,برای,بخش‌های,مختلف,مجلس,غنی,وکارآمد,بود/کمیسیون‌ها,فرمایشات,رهبری,را,در,بررسی,قوانین,و,نظارت,لحاظ,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 3 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود گفت: از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) که روز چهارشنبه در دیدار با نمایندگان، مدیران و کارکنان مجلس مطالب مهمی را فرمودند، تشکر می کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ابراز محبت و رهنمودهای راهگشای ایشان برای همه نمایندگان، کمیسیون ها، مرکز پژوهش ها و دیوان محاسبات غنی و کارآمد بود، از این جهت از کمیسیون های تخصصی مجلس می خواهم فرمایشات ایشان را نصب العین قرار داده و در بررسی قوانین و نظارت لحاظ کنند.

دکتر لاریجانی ادامه داد: همچنین رحلت عالم پارسا حجت الاسلام حسینی را به خانواده و شاگردان ایشان تسلیت می گویم، وی مدتی نماینده مجلس بودند و فرد خدومی در مجلس و در راهنمایی و مسائل اخلاقی زحمت کشیدند.

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت به خانواده و شاگران حجت الاسلام حسینی گفت: برای آن سفر کرده از خداوند متعال علو درجات را خواستاریم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر